line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Роз'яснено механізм отримання компенсації від держави за куплений в магазині котел на твердому паливі

uteplenieПродовжується надання державної фінансової підтримки приватним особам, об'єднанням співвласникам багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам для підвищення енергоефективності житлових будинків, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують будь-які інші види палива та енергії. Про це повідомляє заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко.


Нагадаємо, що з жовтня 2014 року Держенергоефективності розпочато програму державної підтримки населення щодо переходу на альтернативне опалення (постанова Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056). Цей механізм передбачає відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого в ПАТ «Ощадбанк» на придбання твердопаливних та електричних котлів (додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Агентства http://saee.gov.ua). 

 

У 2015 році Агентство розширило перелік заходів, на які надаватиметься державна підтримка населенню. Так, впроваджений механізм відшкодування населенню частини тіла кредиту до 30% на встановлення склопакетів, придбання енергозберігаючих матеріалів, встановлення приладів обліку тощо.

 

Також механізм державної підтримки розроблено і для ОСББ. Проектом запропоновано відшкодування 40% суми кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Державна підтримка надаватиметься на придбання енергозберігаючих двокамерних склопакетів для вікон, індивідуальних теплових пунктів, засобів обліку тепла і води, модернізацію систем освітлення у місцях загального користування. Окрім надання співфінансування для підвищення енергоефективності в будівлях, проект сприятиме збільшенню кількості ОСББ в країні.

 

Загалом, у 2015 році на реалізацію вказаних програм пільгового кредитування передбачається спрямувати 343,5 млн. грн. державних інвестицій.

 

Кредитна програма призначена для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, юридичних та фізичних осіб-підприємців малого і середнього бізнесу та передбачає надання кредитів на термін до 3-х років під 3-11% річних. До товарів, на які надається кредит згідно з акційними умовами, відноситься опалювальне, енергогенеруюче, водонагрівальне та кліматичне обладнання, а також системи теплоізоляції.

 

Для отримання компенсації тіла кредиту на придбання твердопаливних та електричних котлів необхідно:
- обрати котел в магазині (до 30000 тис.грн.);
- надати до відділення «Ощадбанку» документи щодо видачі кредиту;
- отримати згоду від «Ощадбанку» щодо видачі;
- оплатити початковий внесок в розмірі 10% від вартості котла та надати до банку документи, що підтверджують сплату;
- надати підтвердження того, що котел дійсно придбаний;
- отримати перераховану від Держенергоефективності компенсацію на поточний рахунок особи, що отримує компенсацію, відкритий в «Ощадбанку».

 

За більш детальною інформацією можна звернутися за тел.: (044) 292-32-57, з 09:00 до 17:30 (крім вихідних та святкових днів).

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь