line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підготовка місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Балаклійського району

IMG 6884Перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

 

 

Основну увагу було зосереджено на питанні з підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Балаклійського району та проведенні заходів з профілактики загибелі людей протягом купального сезону.

 

IMG 6882"В поточному році, з метою підготовки до купального сезону, районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжита низка заходів щодо попередження нещасних випадків і надзвичайних ситуацій на воді. В м. Балаклія, вул. Залиманська визначено один пляж загального користування та в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей "Олімпія" під час роботи закладу. Проведено обстеження дна акваторії пляжів, обладнані рятувальні пости та укомплектовані матросами-рятувальниками, що пройшли щорічну перепідготовку, проведена паспортизація місць відпочинку на воді. Через районні засоби масової інформації доведені матеріали щодо запобігання нещасним випадкам на водоймах", - доповів завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Тарасенко.

 

IMG 6891З метою оперативного реагування та надання допомоги постраждалим, Балаклійським РВ ГУ ДСНС України у Харківській області проводиться робота щодо відпрацювання дій по рятуванню людей на водних об’єктах.

 

"Зважаючи на те, що на території Балаклійський району знаходиться велика кількість річок, озер, ставків, необхідно посилити інформаційну роботу з населенням. Поблизу місць масового відпочинку людей розміщувати інформаційні стенди або розповсюджувати пам’ятки з правилами безпечного поводження на воді. Значну увагу приділити інструктажу серед дітей", - наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко.

 

IMG 6893Крім того, під час засідання членами комісії було розглянуто питання забезпечення техногенної, пожежної та екологічної безпеки військової частини А 1352.

 

Наприкінці засідання прийняті рішення та надані відповідні доручення.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь