line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ігор Райнін назвав першочергові реформи, які пройдуть в Харківській області

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін сьогодні, 28 травня, зустрівся з колишнім віце-прем'єром Уряду Республіки Польща, професором Лєшеком Бальцеровичем. На зустрічі обговорювали проведення реформ в Україні та особливості реформування різних сфер в Харківській області.

«Позиція Президента України Петра Порошенка однозначна - війна не є приводом не проводити реформи. Ми підготували низку проектів реформ регіонального рівня, які входять до пакету національних реформ. Зараз ми над ними активно працюємо», - розповів Ігор Райнін.

 

Він зазначив, що в області почали наводити порядок у сфері земельних ресурсів, щоб зробити цю сферу прозорою. «Щоб люди могли оформити землю дешевше, ніж вони роблять це зараз, і, головне - щоб місцеві бюджети не залишалися осторонь. Ми боремося з корупційною складовою, яку, на жаль, вітають самі аграрії, і це неправильно», - підкреслив Ігор Райнін. 

 

Планується застосовувати цілу низку заходів, починаючи від земельних аукціонів і закінчуючи наданням земель через комунальні підприємства області.

 

Ще одна сфера, на яку чекає реформування - освіта. «Харків - найбільший освітній і науковий центр Європи. Ми збираємося підвищити рівень практичних досліджень, щоб дисертації не клалися на полицю, а застосовувалися. Тим самим вийти на розвиток нових технологій і реально працюючі бізнес-інкубатори», - сказав керівник області.

 

Не оминуть реформи і сферу житлово-комунального господарства. Вирішити проблему зношеності мереж та підвищити якість надаваних послуг, на думку Ігоря Райніна, можна тільки шляхом жорсткої оптимізації комунальних підприємств.

 

У свою чергу, Лєшєк Бальцерович зазначив, що реформування країни без підвищення тарифів на послуги ЖКГ було б неможливим. І підвищення, яке нещодавно пройшло в Україні, стало вимушеним заходом. «Підвищувати тарифи потрібно, це елементарний крок. Якщо ціни на тарифи нижчі, то бюджет змушений покривати різницю. Ми в Польщі підвищили тарифи 20 років тому, як і багато інших країн», - висловив свою думку польський економіст і політик.

 

Ігор Райнін нагадав, що при цьому число одержувачів субсидії збільшилося в три рази, а сума субсидії зросла в два рази.

 

«Реформи в Україні йдуть у правильному напрямку, але буде краще, якщо темпи будуть швидшими. Швидке лікування краще для пацієнта, ніж повільне. В української влади є програма комплексного лікування економіки», - додав Лєшєк Бальцерович.

 

Також Генеральний Консул Республіки Польща в Харкові Станіслав Лукасік під час зустрічі поділився недавньою своєю розмовою з керівником одного з польських банків, представництво якого є в регіоні. «Він відзначив таку особливість, що останнім часом до них за кредитами стали активно приходити представники малого та середнього бізнесу. Якщо бізнес йде за кредитами, значить, бізнес бачить шанс і перспективи», - сказав Станіслав Лукасік. 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь