line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Прокуратура Балаклійського району повідомляє

Робота зі зверненнями громадян – один з пріоритетних напрямків роботи органів прокуратури. Адже звернення, що надходять, є одним з джерел інформації про стан законності в регіоні, свого роду оцінкою, яку виставляють громадяни державним, контролюючим та правоохоронним органам, у тому числі, й органам прокуратури.

 

 

 

 

Працівники прокуратури упродовж 2014 року вирішили 282 звернення, що на 9 звернень, або на 3,2 % більше, ніж у 2013-му. Із зазначеної кількості звернень 52 — з питань нагляду за дотриманням  і застосуванням законів, 37 — з питань захисту конституційних прав і свобод, 3 – з питань соціального захисту пільгових категорій громадян, 8 – про права дітей.

 

Минулоріч прокуратурою задоволено 8 звернень. Серед заходів прокурорського реагування, вжитих за задоволеними скаргами, — 7 подань, які розглянуті та задоволені. Також за результатами розгляду звернення засудженої особи прокуратура вказала на усунення вимог кримінально-виконавчого законодавства виконуючому обов’язки начальника Балаклійського виправного центру УДПтСУ в Харківській області (№ 106) щодо своєчасного розгляду клопотань про його умовно-дострокове звільнення від відбування покарання. Відповідна вказівка розглянута та виконана.   

 

 Під час особистих прийомів було прийнято 172 звернення, з яких керівником прокуратури — 76 (з них 8 — від в’язнів). З тих, що прийнято,особисто керівником прокуратури задоволено 2. Так, до прокуратури району звернувся громадянин К. з питання незгоди з прийнятим Балаклійським  райвідділом міліції рішенням про закриття кримінального провадження. Під час вивчення матеріалів кримінального провадження було встановлено, що вказане рішення винесено передчасно та необґрунтовано, надані раніше прокуратурою району вказівки в повному обсязі не виконані, у зв’язку з чим зазначене рішення прокуратурою району скасовано. Прокуратура ініціювала відсторонення слідчого від проведення досудового розслідування за вказаним кримінальним провадженням у зв’язку з неефективним досудовим розслідуванням. Також прокуратура внесла подання про усунення порушень вимог КПК України при розслідуванні вказаного кримінального провадження. За результатами розгляду подання винні посадові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності. 

 

Нагадую, що прокуратура розглядає лише ті звернення, які були предметом розгляду керівниками органів державної влади, місцевого самоврядування, а також контролюючих органів. І лише за умови незгоди з результатами їх розгляду вказаними посадовими особами, такі звернення підлягають розгляду органами прокуратури. Крім того, у зверненнях, відповідно до вимог ст.ст. 5, 8 Закону України «Про звернення громадян», необхідно зазначати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладати суть порушеного питання, прохання чи вимогу. Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

 

У разі подання звернень в інтересах інших повнолітніх дієздатних осіб, необхідно додавати до них документи, що підтверджують право представляти інтереси таких осіб, наприклад, доручення тощо.

 

Прийом громадян проводиться у приміщенні прокуратури району за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 13-а, з понеділка по п’ятницю з 9-ї до 18-ї (перерва з 13-ї до 14-ї). Особистий прийом прокурором району проводиться щопонеділка та щочетверга в цей же час.

 Р. Сидоренко, прокурор Балаклійського району

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь