USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На стадіоні "Вимпел" пройшла відкрита першість Балаклійської ДЮСШ

IMG 5473На балаклійському стадіоні "Вимпел" пройшла відкрита першість Балаклійської ДЮСШ з легкої атлетики присвячена Міжнародному дню захисту дітей. У  змаганнях взяли участь 82 спортсмени відділення легкої атлетики, футболу, боксу  Балаклійської ДЮСШ та вихованці Комсомольської ДЮСШ.

Юні легкоатлети виборювали нагороди у бігу на 60 м, в стрибках у довжину з розбігу та у комбінованій естафеті.

У напруженій боротьбі у естафеті серед старших І-е місце посіла команда Балаклійської ДЮСШ відділення легкої атлетики №1, ІІ-е місце команда Балаклійської ДЮСШ відділення легкої атлетики №2 та ІІІ-е місце команда відділення футболу. У молодшій групі перемогу святкували гості - комонда Комсомольської ДЮСШ, ІІ-е місце Балаклійська ДЮСШ відділення легкої атлетики і ІІІ-е місце команда відділення футболу.

В індивідуальному заліку на 60 м перемогли Продьма Ірина Балаклійська ЗОШ №3 та Батура Олександр сел. Комсомольське, Рябова Вікторія сел. Комсомольське та Шишкін Дмитро Балаклійська ЗОШ №6, Сміщенко Олена Балаклійська ЗОШ №2 та Єрмоленко Андрій Балаклійська ЗОШ №2, Свіріденко Альона сел. Комсомольське та Овдієнко Богдан сел. Комсомольське.

В стрибках у довжину чемпіонами стали Акіменко Маргарита Балаклійська ЗОШ №3 та Батура Олександр сел. Комсомольське, Свіріденко Альона сел. Комсомольське та Овдієнко Богдан сел. Комсомольське, Сміщенко Олена Балаклійська ЗОШ №2 та Єрмоленко Андрій Балаклійська ЗОШ№2, Рябова Вікторія сел. Комсомольське та Казанцев Семен Балаклійський ліцей.