line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Пришибу – 333 роки!

IMG 6947Згідно з історичними довідковими матеріалами, одним із засновників села Пришиб є Данило Данилевський. А перші згадки про форпост південних кордонів Російської держави, роль якого виконував населений пункт, датуються 1682 роком.

 

 

 

Історія села тісно пов’язана з ім’ям відомого письменника-белетриста Г.П.Данилевського, прямого нащадка Данила Данилевського. Життя Г.П.Данилевського обірвалося 6 грудня 1890 року. Згідно з заповітом, його тіло було перевезене з Петербурга до родового маєтку і поховане в родовому склепі. У 1962 році на місці, де знаходився родовий склеп, було споруджено пам’ятник.

 

Сьогодні місцева влада разом з активом села, депутатами, усіма односельцями ставлять за мету провести реконструкцію пам’ятника Данилевському. Ця думка була озвучена землякам Пришибським сільським головою Степаном Шевелиним під час урочистостей з нагоди Дня села.

 

IMG 6954

Сучасна Пришибська сільська рада є однією з найбільших на Балаклійщині, до її складу входять село Явір та селище Жовтневе. На території ради нині успішно господарюють СТОВ "Данилевського-1", ПП "Явірське", ПП "Слобідське", "Укрбалпром", підприємство по птахівництву, функціонують Жовтнівська ВК-17, дві загальноосвітні школи, три бібліотеки, два ФАПи та амбулаторія сімейної медицини.

 

Як зазначив С. Шевелин, діяльність депутатів разом з колективами бюджетоутворюючих підприємств постійно спрямована на соціально-економічне зростання територіальної громади. Тільки на галузь освіти за останні два роки було витрачено близько одного мільйона гривень. У поточному році на суму 24 тис. грн. облаштовано автобусні зупинки, 100 тис. грн. передбачено на ремонт доріг, 26 тис. грн. - на ремонт покрівель. Сучасне вуличне освітлення незабаром запрацює в Пришибі та Жовтневому.

 

IMG 6934Але головним надбанням для всіх жителів сільської ради є створення навчально-виховного комплексу, в стінах якого запрацює довгоочікуваний усіма дошкільний навчальний заклад. Цей проект був би неможливим без підтримки та допомоги районної влади. Як наголосив перший керівник району Степан Масельський, звертаючись до учасників свята, вже першого вересня НВК радо зустріне своїх вихованців.

 

До теплих слів привітань і побажань голови РДА приєднався депутат районної ради, голова благодійного фонду "Даруй Добро" Анатолій Русецький. Цей молодий політик і меценат уже надавав доброчинну допомогу будівельними матеріалами для НВК, а до Дня села подарував закладу набір посуду.

 

IMG 6938Під час урочистої церемонії нагородження велика група людей була відзначена районними почесними грамотами, цінними подарунками, матеріальним заохоченням від благодійного фонду "Даруй Добро".

 

Завершились народні гуляння великим святковим концертом. Місцеві артисти подарували землякам не тільки свій талант, а й частинку своєї душі.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь