line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Балаклійській ЗОШ №1 відбувся відкритий районний турнір зі стритболу

SAM 1401У спортивній залі Балаклійської ЗОШ №1 ім. Олександра Тризни проведено відкритий районний турнір зі стритболу присвячений Дню захисту дитини серед юнаків та дівчат 1997 - 2004 р.н. і випускників.

 

 

 

Цього разу баскетбольний майданчик зібрав 14 команд з вихованців Балаклійської ДЮСШ, учнів та випускників шкіл Балаклійського району, гостей з м. Харків, м. Зміїв, та с. Волохів Яр. Проходив турнір по трьом віковим категоріям: молодша (2002-2004 р.н.), середня (1998-2001 р.н.) та старша (1997 р.н. і випускники). Також було проведено конкурси штрафних та триочкових кидків по віковим категоріям.

 

Серед молодших переможцями стали команда "Чорний яструб" (Камка Роман, Федорченко Денис та Панченко Олексій - вихованці БДЮСШ), другу сходинку посіла команда "Амазонки" (Малігон Анастасія, Мазур Євгенія та Ісупова Анастасія – вихованці БДЮСШ) та третя сходинка за командою "Люди у чорному" (Лебідь Владислав, Випришкін Дмитро та Сидоров Денис - вихованці БДЮСШ). У конкурсі штрафних кидків переміг Федорченко Денис, а у конкурсі триочкових кидків перемогу розділили Панченко Олексій та Федорченко Денис.

 

У середній віковій категорії переможцями стала команда "НБА" (Безбатченко Сергій, Обозний Олексій та Коробка Андрій – вихованці БДЮСШ), а срібними призерами стала команда "O.B.E.Y." (Коваленко Михайло, Смірнов Владислав та Сидоров Денис – вихованці БДЮСШ). У конкурсі штрафних кидків переміг Обозний Олексій, а у конкурсі триочкових кидків – Безбатченко Сергій.

 

У старшій віковій категорії переможцями стали команда "Зміїв" (Помазан Антон, Чорноморець Олександр та Ван Цин Жан Ярослав - м. Зміїв), срібні призери - команда "Ураган" (Телегін Роман та Пономаренко Володимир - м. Балаклія, і Іванов Ігор з с. Волохів Яр) та бронзові призери – команда "44˚" (Старцев Євгеній, Фесенко Семен та Фесенко Микита - м. Балаклія). У конкурсі штрафних кидків переміг Ван Цин Жан Ярослав, а у конкурсі триочкових кидків - Сіромаха Павло.

 

Переможці та призери були нагороджені грамотами та призами від організаторів.

Окрема подяка Попову Едуарду, Онуфрієнко Олегу, Сидорову Владиславу та Пономаренко Володимиру за допомогу у суддівстві.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь