line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійщина продовжує обговорення Плану перспективного розвитку територіальних громад

IMG 63829 червня відбулась зустріч керівництва району з жителями Савинської селищної ради з метою обговорення соціально-економічних проблем громади, пропозицій їх вирішення, а також роз’яснень основних аспектів Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" та Методики формування спроможних територіальних громад.

 

У зустрічі прийняли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, депутати Савинської селищної та районної рад, члени виконкому, керівники комунальних, сільськогосподарських та промислових підприємств, підприємці, актив територіальної громади та представники районних ЗМІ.

 

На початку заходу були розглянуті основні напрямки роботи депутатського корпусу селищної ради, її виконавчого комітету та проблемні питання життєдіяльності селищної ради.

 

IMG 6388Так, нагальними проблемами селища є реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, будівництво глибинної свердловини для поліпшення якості води, ремонт покрівель багатоквартирних будинків. Як зазначив голова райдержадміністрації Степан Іванович Масельський, на даний час кошти на ремонт покрівель багатоквартирних будинків вже перераховані, і роботи незабаром розпочнуться.

 

Також порушувались питання ремонту дахів Савинської ЗОШ №1 та Савинського селищного Будинку культури, низка звернень стосувалась медичного обслуговування.

 

Крім того, під час заходу Степан Масельський докладно розповів про нове в законодавстві щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, в тому числі шляхом добровільного об’єднання територіальних громад.

 

"Дана реформа передбачає максимальну передачу повноважень громадам. Об’єднана територіальна громада одержує додаткові фінансові та майнові ресурси, а населення має змогу максимально отримувати якісні послуги на місцях", - зазначив голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

IMG 6430Враховуючи фінансово-економічне обґрунтування та рекомендації регіонального центру підтримки – Офісу з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади на черговому засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад були надані пропозиції щодо формування на території району п’яти адміністративно-територіальних центрів спроможних територіальних громад: Балаклійська спроможна територіальна громада з адміністративним центром м. Балаклія; Савинська спроможна територіальна громада з адміністративним центром смт. Савинці; Червонодонецька спроможна територіальна громада з адміністративним центром смт. Червоний Донець; Андріївська спроможна територіальна громада з адміністративним центром смт. Андріївка; Петрівська спроможна територіальна громада з адміністративним центром с. Петрівське.

 

Також в ході зустрічі було акцентовано увагу жителів Савинської селищної ради на необхідності в отриманні житлової субсидії. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Блудова надала детальні роз’яснення щодо нового спрощеного механізму отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

 

IMG 6399IMG 8408IMG 8411


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь