line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Виїзне засідання районного штабу

IMG 650211 червня в смт Червоний Донець відбулося виїзне засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

 

 

У заході прийняли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, керівники комунальних підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування, представники районних ЗМІ.

 

IMG 6504Перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко проінформував присутніх з ходом підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, стану розрахунків за енергоносії та житлово-комунальні послуги, а також вжитих заходів щодо їх покращання.

 

"На сьогодні згідно з графіком проводяться роботи по підготовці теплового господарства до опалювального сезону. Технічно підготовлено 8 котельних та 19 км теплових мереж, що становить, відповідно, 36 та 39% від запланованого обсягу. Здійснено первинні гідравлічні випробування всіх теплових мереж КП БРР "Балаклійські теплові мережі".      

   

У водопровідно-каналізаційному господарстві замінено 13% водопровіднихта 43% каналізаційних мереж, підготовлено 50% водопровідних насосних станцій, 44% каналізаційних насосних станцій, 33% очисних споруд та 50% артезіанських свердловин.

 

В житловому фонді комплексно проводяться роботи по експлуатації в осінньо-зимовий періоджитлових будинків.

 

Органам місцевого самоврядування необхідно приділити належну увагу щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років і, в першу чергу, ремонту покрівель дахів житлових будинків. За підсумками виконання місцевих бюджетів за I півріччя поточного року передбачити необхідні кошти на проведення ремонтів покрівель дахів" - зазначив Вячеслав Тищенко.

 

До обговорення актуальних питань долучились керівники комунальних підприємств, які забезпечують жителів району теплом, водою, надають житлово-комунальні послуги.

 

IMG 6536Голова районної державної адміністрації Степан Масельський акцентував увагу на необхідності до 1 вересня 2015 року 100% підготувати заклади освіти до опалювального сезону. Житлово-експлуатаційним підприємствам разом з відповідними органами місцевого самоврядування активно проводити роботу з боржниками щодо забезпечення ними розрахунків за надані послуги. Націлювати громадян, які не спроможні сплачувати комунальні послуги на необхідності оформлення субсидій.

 

"Звичайно проблемні питання у підготовці житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період є, але немає питань, які ми не можемо спільними зусиллями вирішити на місцевому рівні" - підсумував Степан Іванович.

 

IMG 6545IMG 6577IMG 6580


 

 

  

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь