line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Районний семінар по догляду за посівами сільськогосподарських культур

IMG 662512 червня на базі ТОВ ІАК "Балінвест" та ПАТ "Балаклійське ХПП" відбувся районний семінар по догляду за посівами сільськогосподарських культур за участі голови районної державної адміністрації Степана Масельського, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексія Верещаки, керівників сільгосппідприємств Балаклійського району, технологів компаній "Syngenta AG" та "Bayer CropScience".

 

IMG 6629Компанії "Bayer CropScience" та "Syngenta AG" – це провідні компанії світу у сфері захисту рослин, насіння та біотехнологій. Завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням та зобов’язанням перед своїми клієнтами, компанії допомагають збільшувати врожайність сільськогосподарських культур, захищати навколишнє середовище та покращувати здоров’я і якість життя.

 

В Балаклійському районі сільськогосподарські підприємства тривалий час тісно співпрацюють з компаніями використовуючи високоякісні засоби захисту рослин та отримуючи кваліфіковані рекомендації.

 

IMG 6731Відкриваючи семінар голова районної державної адміністрації Степан Масельський висловив сподівання, що у ході заходу керівники сільгосппідприємств отримають цікаву та корисну інформацію, яку зможуть використовувати або втілювати у подальшому при вирощуванні і отриманні якісної сільльгосппродукції.

 

Степан Іванович націлив керівників у повній готовності підійти до збирання ранніх зернових культур, підготувати комбайновий парк та продовжувати роботу по обкошуванню полів.

 

Під час семінару спеціалістами компаній на дослідних полях були продемонстровані різні сорти та гібриди кукурудзи, ріпаку, сої, пшениці, соняшнику та сорго.

 

IMG 6736IMG 6758IMG 6780


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь