line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Виконання Указу Президента України - на жорсткому контролі

IMG 682112 червня голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району.

 

 

 

В семінарі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, начальник Балаклійського РВ ГУМВС України в Харківській області Юрій Кобченко, в.о. військового комісару Балаклійського району Сергій Крикуненко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та працівники виконавчого апарату райради.

 

IMG 6793Основну увагу було зосереджено на виконанні Указу Президента України від 14 лютого 2015 року №15/2015 "Про часткову мобілізацію".

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації В’ячеслав Тищенко доповів про проведену мобілізаційну роботу по кожній місцевій раді, а також зазначив, що виконання даного питання знаходиться на жорсткому контролі районної влади.

 

Щодо відповідальності у разі ухилення від мобілізації військовозобов’язаних осіб проінформував виконуючий обов’язки військового комісара Балаклійського району Сергій Крикуненко. Зокрема, він наголосив, що всі військовозобов’язані, які, починаючи з першої черги мобілізації, відмовлялися від неї, обов’язково будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством.

 

IMG 6810Підводячи підсумок, голова райдержадміністрації Степан Масельський акцентував увагу на обов’язковому виконанні завдань, поставлених перед районом у рамках п’ятої хвилі мобілізації.

 

Крім цього, на семінарі розглядались актуальні питання про організацію роботи по наведенню належного санітарного стану, створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території місцевих рад, виконанню Державної програми енергозбереження.

 

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лідія Гололобова проінформувала про наповнення місцевих бюджетів у 2015 році.

 

IMG 6825IMG 6827IMG 6788 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь