line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Створення ОСББ - є актуальним питанням, оскільки тільки ефективний власник будинку може забезпечити належне утримання будинку

osbb 1Створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, як ефективних власників житла - вкрай важливе питання, особливо зараз, коли в країні серйозно постало питання щодо скорочення споживання енергоресурсів.

Реформування житлово-комунального господарства передбачає створення конкурентного середовища на ринку послуг з утримання житлового фонду, формування нової системи управління житловим фондом, запровадження ефективного власника житла.

 

В Балаклійському районі ведеться активна робота по створенню ОСББ.

 

На сьогодні Савинською селищною радою створено два ОСББ в смт Савинці по вулицях Північній, 4 та Молодіжній, 10. З метою підтримки цих об’єднань з районного бюджету виділені кошти в сумі 353,2 тис. грн. на проведення капітальних ремонтів покрівель їх будинків.

 

На даний час Балаклійською міською радою підготовлені необхідні документи для реєстрації ОСББ по вул. Гагаріна, 17 у м. Балаклія.

 

Також Андріївською селищною радою проведена відповідна робота по створенню ОСББ з мешканцями житлового будинку на пл. 30-річчя ВЛКСМ, 24 та по вул. Петровського, 2А.

 

Президентом України Петром Порошенко підписано Закон України №1565 "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", який вступає в силу з 1 липня поточного року. Цим законом передбачено, що у разі якщо протягом одного року з дати набрання чинності цим Законом співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

 

Створення ОСББ - є актуальним питанням, оскільки тільки ефективний власник будинку може забезпечити належне утримання будинку.

 

***

 

ОСББ - це неприбуткова юридична особа, створена власниками житлових та нежитлових приміщень для спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок та прибудинкову територію.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь