line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про стан виконання заходів мобілізаційної готовності в Балаклійському районі обговорили під час наради

IMG 8133Стан виконання заходів мобілізаційної готовності в Балаклійському районі, в тому числі питання забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань людськими та транспортними ресурсами, знаходиться на постійному контролі районної влади.

 

Для виконання поставлених завдань з проведення п’ятої хвилі мобілізації в районі, сьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського, за участю Балаклійського міського голови Олександра Літвінова, прокурора Балаклійського району Романа Сидоренка, начальника Балаклійського РВ ГУ МВС України підполковника міліції Юрія Кобченка, в.о. військового комісару Балаклійського районного військового комісаріату Сергія Крикуненка, головного лікаря КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" Марини Руденко відбулась нарада з відповідальними працівниками районної державної адміністрації та районної ради, які закріплені за місцевими радами.

 

Заслухавши інформацію відповідальних працівників районної державної адміністрації та районної ради про вжиті заходи з оповіщення військовозобов’язаних, які проживають на території відповідних територіальних громад, голова райдержадміністрації Масельський Степан Іванович доручив продовжувати роботу в даному напрямку, тісно співпрацювати з дільничними інспекторами та головами місцевих рад.


IMG 8120Керівникам силових структур було доручено вживати всіх необхідних заходів до осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

Також, керівник району особливу увагу зосередив на проблемі ухиляння від мобілізації, координації дій органів місцевого самоврядування, військового комісаріату і силових структур, та вкотре наголосив на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед військовозобов’язаних та їх родичів, керівників підприємств, установ і організацій району щодо безумовного виконання вимог Указу Президента України з мобілізації.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь