line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відкрито новий "олімпійський" сезон

IMG 715315 червня у присутності почесних гостей під мелодію Державного Гімну України та урочисте підняття Державного Прапора було відкрито 42-й сезон у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Олімпія".

 

 

IMG 7190На урочисте відкриття першої табірної зміни приїхали і почесні гості - голова районної державної адміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Іван Столбовий, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, депутат районної ради, голова благодійного фонду "Даруй добро" Анатолій Русецький.

 

Вітаючи дітей, батьків та наставників, Степан Іванович побажав всім доброго настрою, приємних вражень, гарного відпочинку та незабутніх канікул.

 

IMG 7057"Ми постійно намагаємося покращувати умови і комфорт вашого відпочинку. Так, в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" у 2014 році придбані і встановлені для дівчаток, а в поточному році для хлопчиків екологічні чисті санітaрні блоки. В душових цілодобове гаряче водопостачання, а туалети обладнані комфортними кабінками та сучасною сантехнікою. Все виглядає сучасно, зручно, екологічно і дійсно комфортно" – зазначив голова райдержадміністрації.

 

IMG 7079Традиційно гості порадували відпочивальникам подарунки. Цього разу були вручені футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі.

 

Як повідомила директор табору "Олімпія" Оксана Супрун, на першій зміні перебувають 320 дітей, з 42 районів міста Харкова та Харківської області.

 

IMG 7128"Тривалість зміни 21 день, а цьогорічна тематика змін є вільною. Порадившись колегіально нашою педагогічною радою з вожатими та вихователями, дійшли висновку, що потрібно зробити зміну of line. Тобто під час зміни відмовляємося від гаджетів, мобільних телефонів, Інтернету, використання WI-FI і в лісі створимо свою живу соціальну мережу. Якщо є соціальна мережа "Оn line ВКонтакті", то в нас буде "Оf line УЛісі". Це повинно бути дуже цікаво, адже за аналогом соціальної мережі будуть проходити всі заходи та програми. Будуть створені сторінки живої соціальної мережі, які щодня будуть поповнюватися новою інформацією, фотографіями, емоціями. Все, що діти роблять у соціальних мережах в ноутбуках, комп’ютерах та планшетах, ми будемо намагатися зробити в живому спілкуванні" – сказала Оксана Супрун.

 

IMG 7087IMG 7451IMG 7467


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь