line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь в обласній селекторній нараді

IMG 752616 червня під головуванням заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Вячеслава Аббакумова відбулась селекторна нарада, присвячена ходу виконання Указу Президента України "Про часткову мобілізацію". У нараді взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

У ході наради всім керівникам, причетним до невиконання плану призову в окремих районах і містах, нагадали про кримінальну відповідальність за зрив мобілізації.

 

Вячеславом Аббакумовим всім присутнім було поставлено завдання виправити ситуацію в найкоротші терміни і виконати доведений план часткової мобілізації в строки, встановлені указом Президента України.

 

IMG 6810Після завершення селекторної наради голова районної державної адміністрації Степан Масельський разом з прокурором Балаклійського району Романом Сидоренком, начальником Балаклійського РВ ГУ МВС України підполковником міліції Юрієм Кобченком, в.о. військового комісару Балаклійського районного військового комісаріату Сергієм Крикуненком, головним лікарем КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" Мариною Руденко, керівниками органів місцевого самоврядування, відповідальними працівниками районної державної адміністрації та районної ради, які закріплені за місцевими радами обговорили стан виконання заходів мобілізаційної готовності в Балаклійському районі.

 

Степан Іванович наголосив на необхідності посилити роботу керівникам органів місцевого самоврядування на територіях своїх рад, розглянувши і залучивши резерви виконати Указ Президента України з мобілізації.

 

Керівникам силових структур було доручено вжити всіх необхідних заходів до осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

Особливу увагу зосереджено на проблемі ухиляння від мобілізації, координації дій органів місцевого самоврядування, військового комісаріату і силових структур.

 

Голова районної державної адміністрації доручив підготувати інформацію по виконанню усіх черг мобілізації у розрізі рад на території Балаклійського району.

 

IMG 7517IMG 7529

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь