line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Дзвінке літо "Факела"

DSC04518У мальовничому куточку Балаклійщини, поблизу селища Червоний Донець, розташувалося ніби казкове містечко. Це дитячий оздоровчий санаторій-профілакторій медичного центру "Факел" газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування".

 

 

Тут уже протягом багатьох років у три зміни літнього періоду відпочивають діти працівників Шебелинського газоконденсатного родовища та підприємств Харківської області.

 

Адміністрація та профспілковий комітет підприємства шебелинських газодобувників, весь колектив ГПУ "Шебелинкагазвидобування" з батьківською турботою підійшли до підготовки літнього відпочинку дітлахів.

 

До послуг дітей сучасні спальні корпуси з усіма зручностями, басейн, простора їдальня, стадіон, ігрові та спортивні майданчики. І всюди – затишок, квіти, газони, зелені насадження. Діти у "Факелі" не тільки відпочивають, а й проходять профілактичне лікування. Для цього є сучасна медична апаратура, різноманітні процедури, а великий досвідчений штат медичних працівників на чолі з головним лікарем медичного центру І.І.Шморгун роблять усе, щоб діти тут не тільки гарно відпочили, а ще й зміцнили своє здоров’я.

 

На урочистому відкритті першої зміни, яке нещодавно відбулось у "Факелі", С.П.Домненко, І.І.Шморгун та директор Палацу культури Т.В.Туракевич привітали дітей з початком літа і запевнили, що сумувати їм тут не доведеться.

 

DSC05058І це, дійсно, так! Літо тільки розпочалось, а діти вже встигли взяти участь у вечорі знайомств, святковому концерті з нагоди відкриття зміни, змаганнях "Факельної спартакіади". А ще вони святкували День Бабок Йожок, шукали ключі від літа, змагались у козацькому святі "Козацькому роду нема переводу". Це тільки початок! Проводять культурно-масову роботу у "Факелі" працівники профспілкового Палацу культури ГПУ "ШГВ". У їхніх творчих планах ще багато цікавих розробок. Ними також організована робота дитячих гуртків: танцювального, вокального, малювання. Допомагають у проведенні конкурсів та свят вихователі й обслуговуючий персонал. Усі разом вони намагаються зробити так, щоб дзвінке літо у "Факелі" надовго запам’яталося дітлахам як найкраща казка дитинства.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь