line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Дзвінке літо "Факела"

DSC04518У мальовничому куточку Балаклійщини, поблизу селища Червоний Донець, розташувалося ніби казкове містечко. Це дитячий оздоровчий санаторій-профілакторій медичного центру "Факел" газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування".

 

 

Тут уже протягом багатьох років у три зміни літнього періоду відпочивають діти працівників Шебелинського газоконденсатного родовища та підприємств Харківської області.

 

Адміністрація та профспілковий комітет підприємства шебелинських газодобувників, весь колектив ГПУ "Шебелинкагазвидобування" з батьківською турботою підійшли до підготовки літнього відпочинку дітлахів.

 

До послуг дітей сучасні спальні корпуси з усіма зручностями, басейн, простора їдальня, стадіон, ігрові та спортивні майданчики. І всюди – затишок, квіти, газони, зелені насадження. Діти у "Факелі" не тільки відпочивають, а й проходять профілактичне лікування. Для цього є сучасна медична апаратура, різноманітні процедури, а великий досвідчений штат медичних працівників на чолі з головним лікарем медичного центру І.І.Шморгун роблять усе, щоб діти тут не тільки гарно відпочили, а ще й зміцнили своє здоров’я.

 

На урочистому відкритті першої зміни, яке нещодавно відбулось у "Факелі", С.П.Домненко, І.І.Шморгун та директор Палацу культури Т.В.Туракевич привітали дітей з початком літа і запевнили, що сумувати їм тут не доведеться.

 

DSC05058І це, дійсно, так! Літо тільки розпочалось, а діти вже встигли взяти участь у вечорі знайомств, святковому концерті з нагоди відкриття зміни, змаганнях "Факельної спартакіади". А ще вони святкували День Бабок Йожок, шукали ключі від літа, змагались у козацькому святі "Козацькому роду нема переводу". Це тільки початок! Проводять культурно-масову роботу у "Факелі" працівники профспілкового Палацу культури ГПУ "ШГВ". У їхніх творчих планах ще багато цікавих розробок. Ними також організована робота дитячих гуртків: танцювального, вокального, малювання. Допомагають у проведенні конкурсів та свят вихователі й обслуговуючий персонал. Усі разом вони намагаються зробити так, щоб дзвінке літо у "Факелі" надовго запам’яталося дітлахам як найкраща казка дитинства.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal