line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Обговорюємо проект будівництва в Балаклії єдиного спортивного комплексу

IMG 6433Балаклійський районний Палац спорту потребує капітального ремонту. З 2010 року функціонування плавального басейну у зв’язку з аварійним станом було зупинено. Матеріально-технічний стан арени робить його неконкурентоспроможним у сфері надання спортивних послуг жителям району та області.

 

Саме тому, головою районної державної адміністрації Степаном Масельським було ініційовано, а депутатським корпусом Балаклійської районної ради прийнято рішення про проведення реконструкції Палацу спорту та плавального басейну, залу боксу, створення в парковій зоні "Соцмістечка" дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу.

 

Нинішню територія стадіону та будівель (а це майже два гектари площі) буде перетворено на єдиний комплекс для відпочинку та занять спортом.

 

У результаті такої перебудови буде збудовано новий багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриття та майданчик для скейтбордингу, тренажерний зал, фітнес-центр (стара будівля котельні), принципово зміниться зовнішній вигляд самої будівлі Палацу спорту. Передбачається оновлення паркової зони: встановлення додаткових лавочок та дитячих гральних об’єктів, заміна пішохідних доріжок, ремонт фонтану, висадження дерев.

 

Зважаючи на те, що даний проект на стадії проектування ми маємо на меті вивчити думку населення Балаклійського району та міста.

 

Які об’єкти для занять спортом та відпочинку ви хотіли б бачити на території дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу "Вимпел"?

 

Усі бажаючі можуть долучитись до обговорення даного робочого проекту.

 

Надсилайте свої пропозиції в групи та сторінку "Балаклійський район" в "Вконтакті", "Однокласниках" та "Фейсбук", а також за телефоном 5-11-70.

 

IMG 6435IMG 6442IMG 6447

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь