line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Виїзне засідання колегії РДА

IMG 8254Під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського на базі ТОВ АФ "Борщівське" відбулось виїзне засідання колегії районної державної адміністрації у роботі якої взяли участь прокурор Балаклійського району Роман Сидоренко, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств району.

 

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Верещака проінформував присутніх з ходом підготовки до збирання ранніх зернових та зернобобових культур у сільськогосподарських підприємствах Балаклійського району. Як зазначив Олексій Іванович, під урожай 2015 року по всіх категоріях господарств посіяно 35,8 тис. га озимих культур. Фактично на 7,4 тис. га більше в порівнянні з планом та на 10,3 тис. га в порівнянні з площею збирання у минулому році. Спеціалісти господарств та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації регулярно з жовтня 2014 року по червень 2015 проводили моніторинг посівів та відслідковували їх стан. Головними причинами постійного моніторингу було те, що вологи в грунті при проведенні посіву було не достатньо для розвитку озимих та тривалий період відсутності дощів. Пересіву культур в період вирощування не було. Раннє відновлення вегетації, середньодобові температури +5-6,5 град. та значні мінусові температури дещо погіршували стан озимих, але квітневі і травневі опади відновили вологість грунту та розвиток рослин.

 

В поточному році не дивлячись на фінансові труднощі господарствами району було придбано 4 комбайни. Абсолютно всі забезпечені паливно-мастильними матеріалами.

 

IMG 8265На сьогодні жнива в Балаклійському районі ще не розпочато. Початок збирання ранніх зернових залежати від погодних умов. Так, вологість зерна на посівах озимої пшениці в різних господарствах та полях різна в залежності від попередника, сорту, кількості опадів. В господарствах вологість коливається в діапазоні 32-35%.

 

Олексій Верещака наголосив на необхідності розпочинати всебічно відпрацьовувати питання використання очікуваного валового збору зерна. Передбачити прогнозований баланс використання очікуваного валового збору зерна по кожній культурі, визначити і зарезервувати необхідну кількість його для громадського харчування, видачі натуральної оплати, проведення розрахунків за оренду земельних і майнових паїв, для формування насіннєвого фонду, включаючи страхові запаси.

 

Обговорюючи питання підготовки до збирання ранніх зернових та зернобобових культур керівники сільгосппідприємств доповіли про стан справ у своїх господарствах і окреслили плани на майбутнє.

 

IMG 8281Підводячи підсумки колегії голова райдержадміністрації Степан Масельський зауважив, що задіявши всі складові ринкової інфраструктури ми зможемо забезпечити своєчасне проведення збиральних робіт в оптимальні строки, сформувати при цьому прийнятну для сільгосптоваровиробників ціну на зерно.

 

"Бажаю всім отримати добрий урожай, стовідсотково зберегти його та реалізувати по вигідним для вас цінах" - підсумував Степан Іванович.

 

В порядку протокольного розгляду було розглянуто питання формування мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на 2015/2016 навчальний рік.

 

По кожному з питань порядку денного  засідання колегії райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення.

 

IMG 8286IMG 8293IMG 8303


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь