line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Мобілізація, бюджет та санстан - основні питання семінару-наради

IMG 85152 липня голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району.

 

 

 

В семінарі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, керівники районних служб, працівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

 

Основну увагу було зосереджено на виконанні Указу Президента України від 14 лютого 2015 року №15/2015 "Про часткову мобілізацію".

 

IMG 8534Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Євген Мельник підбив підсумки п’ятої хвилі мобілізації та окреслив плани на шосту, яка триватиме до середини серпня 2015 року.

 

Голова районної державної адміністрації Степан Масельський наголосив на необхідності посилити роботу керівникам органів місцевого самоврядування на територіях своїх рад, і залучивши резерви, виконати Указ Президента України з мобілізації.

 

Всім присутнім було поставлено завдання виправити ситуацію і виконати доведений план часткової мобілізації. Керівникам силових структур було доручено вжити всіх необхідних заходів до осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лідія Гололобова проінформувала про виконання місцевих бюджетів у 2015 році.

 

IMG 8544Значну увагу було приділено організації роботи по наведенню належного санітарного стану на територіях місцевих рад.

 

Степан Масельський наголосив на тому, що однією з найбільш гострих проблем сільського господарства на сучасному етапі є проблема активного розвитку карантинних бур’янів. Зважаючи на те, що рішенням сесії Балаклійської районної ради була прийнята районна Програма з ліквідації карантинних бур’янів на території Балаклійського району і кошти під її виконання є, необхідно посилити роботу у цьому напрямку.

 

 

Крім того, голова районної державної адміністрації наголосив на необхідності продовжувати роз’яснювальню роботу серед мешканців Балаклійського району щодо принципів формування спроможних територіальних громад відповідно до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" та Методики формування спроможних територіальних громад.

 

IMG 8524

Основна задача – провести широкомасштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед сільського населення. Кожен має отримати вичерпну інформацію на поставлене запитання щодо найближчого майбутнього їх населеного пункту, отримання соціальних та інших послуг тощо.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь