line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Засідання районного штабу

IMG 85702 липня в приміщенні Балаклійської райдержадміністрації відбулося засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

 

 

У заході прийняли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, керівники органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, установ, організацій, відповідальні працівники РДА, представники районних ЗМІ.

 

IMG 8549Начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Ситнік у своєму виступі ознайомив присутніх з ходом підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, стану розрахунків за енергоносії та житлово-комунальні послуги, а також вжитих заходів щодо їх покращання.

 

IMG 8591"На сьогодні згідно з графіком проводяться роботи по підготовці теплового господарства до опалювального сезону. КП БРР "Балаклійські теплові мережі" здійснює первинні гідравлічні випробування всіх теплових мереж. Замінено 152 пог. м. трубопроводів дефектних ділянок теплових мереж, на 4 котельних середнього тиску здійснено поточний ремонт всіх діючих і резервних котлів та їх консервацію на літній період.   

   

У водопровідно-каналізаційному господарстві проводяться роботи по ремонту обладнання каналізаційних насосних стацій, мереж водопостачання та каналізаційних мереж, очисних споруд, артезіанських свердловин.

 

В житловому фонді комплексно проводяться роботи по експлуатації в осінньо-зимовий період житлових будинків.

 


IMG 8609З метою забезпечення своєчасної та якісної підготовки житлово-комунального господарства до опалювального сезону основним завданням залишається забезпечення 100-відсоткових поточних розрахунків та погашення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги, оскільки надходження від споживачів за ці послуги на сьогодні є єдиним джерелом підготовки до опалювального сезону. Тому органам місцевого самоврядування разом з комунальними підприємствами необхідно активізувати роботу щодо суттєвого покращення розрахунків споживачів за надані послуги" - зазначив Олександр Ситнік.

 

До обговорення актуальних питань долучились керівники комунальних підприємств, які забезпечують жителів району теплом, водою, надають житлово-комунальні послуги.

 

IMG 8602Голова районної державної адміністрації Степан Масельський акцентував увагу керівників житлово-експлуатаційних підприємств разом з відповідними органами місцевого самоврядування посилити роботу з боржниками щодо забезпечення ними розрахунків за надані послуги. Націлювати громадян, які не спроможні сплачувати комунальні послуги на необхідності оформлення субсидій.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь