line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

"Тільки разом спільними зусиллями ми піднімемо спорт у Балаклійському районі на новий, якісний рівень", – Степан Масельський

IMG 86703 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського відбулась нарада з питання розвитку фізичної культури та спорту в Балаклійському районі.

 

 

 

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Вадим Пархоменко, заступник директора філії ГПУ "Шебелинкагазвидобування" - голова СК "Газовик" Олексій Данченко, голова профкому філії ГПУ "Шебелинкагазвидобування" Сергій Домненко, директор КП БРР "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" Ростислав Кравчук, директор Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи Роман Цюпка, директор сільської дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства "Колос" Микола Пархоменко, спортивний актив Балаклійського району, представники районних ЗМІ.

 

IMG 8639Завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Вадим Пархоменко проінформував присутніх про розвиток фізичної культури і спорту в Балаклійському районі.

 

Обговорюючи питання розвитку фізичної культури та спорту виступили Ростислав Кравчук, Роман Цюпка, Микола Пархоменко, які доповіли про стан справ у своїх організаціях і поділилися планами на майбутнє.

 

IMG 8668Майстер спорту з гирьового спорту Артем Гнатусін у своєму виступі озвучив проблеми розвитку фізичної культури та спорту і окреслив своє бачення пропаганди здорового способи життя на Балаклійщині.

 

Голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив на тому, що керівництво району відкрите до співпраці. Кожній ініціативі буде приділено увагу.

 

IMG 8702"Давайте, дивитися у майбутнє, і разом активізуємо розвитку масових видів спорту, і спорту вцілому, щоб наші діти відвідували стадіони, секції, спортивні майданчики і вели здоровий спосіб життя. Як голова райдержадміністрації, надаватиму усіляку підтримку. Тільки разом спільними зусиллями ми піднімемо спорт у Балаклійському районі на новий, якісний рівень", – зазначив Степан Іванович.

 

IMG 8642IMG 8646

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь