line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Спорт Балаклійщини

Спортивна робота - це база завдяки якій готуються чемпіони, системна робота щодо утвердження здорового способу життя в першу чергу серед дітей, підлітків та молоді. Розвиток фізичної культури та спорту у Балаклійському районі здійснюється відповідно до "Соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Балаклійському районі на 2014-2018 роки".

 

З метою пропаганди здорового способу життя серед різних верств населення, залучення різних вікових категорій до активного способу життя в районі працюють Балаклійська дитячо-юнацька спортивна школа та сільська дитячо-юнацька спортивна школа ФСТ "Колос" Балаклійського району, КП БРР "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" (Палац спорту), ФОК "Газовик", спортивний клуб "Вимпел", дитячий - спортивний клуб "Зевс" ім. П.М.Ільченка, Балаклійська громадська дитяча організація Спортивний клуб "Вікторія", Балаклійська районна федерація військово-спортивних багатоборств, Балаклійський водно-спортивний клуб "Водяний", молодіжний шейпінг-клуб "Золотий перетин", СК "Титан", СК "Газовик" та ФК "Цементник".

 

Одним з головних напрямів розвитку спорту в Балаклійському районі є розвиток дитячо-юнацького спорту. Велике значення в вихованні спортсменів відіграють дитячо-юнацькі спортивні школи. Так Балаклійська ДЮСШ має 6 відділень, а саме: футбол, баскетбол, легка атлетика, веслування, бокс та тхеквондо ВТФ, налічує 59 груп в яких займається 644 вихованця з них в групах початкової підготовки 448 в групах попередньої базової підготовки 196, та працює 16 штатних тренерів-викладачів. В школі 8 тренерів-викладачів мають тренерську категорію. 2 тренера-викладача мають звання Майстра спорту.

 

В розпорядженні дітей і тренерів дві діючі водно-веслувальні бази, які відповідають вимогам для проведення навчально-тренувального процесу та підготовки спортсменів для участі в обласних і республіканських змаганнях, а також для проведення спортивних зборів та спортивно-оздоровчих таборів, які мають футбольні та волейбольні майданчики, тренажерні зали, кімнати відпочинку.

 

На жаль у зв’язку з аварійним станом плавального басейну спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" не має можливості в повному обсязі виконувати свої функції та не дає можливості задовольнити потребу мешканців Балаклійського району у його використанні. З 2010 року функціонування басейну було зупинено. Саме тому, головою районної державної адміністрації Степаном Масельським було ініційовано, а депутатським корпусом Балаклійської районної ради прийнято рішення про проведення реконструкції Палацу спорту та плавального басейну, залу боксу, створення в парковій зоні "Соцмістечка" дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу. Це зробить "Вимпел" найсучаснішим спортивним закладом та візитною карткою Балаклійського району.

 

Завдяки виділеним коштам планується у 2015 році провести І етап першочергових робіт по усуненню аварійного стану закладу. Крім коштів районного бюджету на меті стоїть залучення коштів, як обласного бюджету так і міжнародних грандів.

 

Всі змагання та спортивно-масові заходи в районі проводяться на основі розробленої чіткої системи заходів серед усіх верств населення.

 

Збірні команди Балаклійського району приймають участь у фінальних змаганнях обласної Спартакіади на Кубок голови обласної державної адміністрації з футзалу, волейболу (чоловіки, жінки), гирьового спорту, шашок, пляжного волейболу (чоловіки, жінки).

 

В районі постійно проводиться робота по створенню необхідних умов для розвитку інвалідного спорту. При спортивному клубі "Вимпел" працює секція з фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної та спортивної діяльності.

 

На Балаклійщині стрімко розвивається спортивно-ветеранський рух. Проводяться районні ветеранські турніри з волейболу та футболу, ветерани з гирьового спорту та веслування беруть участь у змаганнях від районного до міжнародного рівня.

 

Основним неолімпійським видом спорту, що розвивається у Балаклійському районі є гирьовий спорт. Балаклійська земля пишається своїми спортсменами, переможцями та учасниками чемпіонатів Світу та Європи.

 

За результатами діяльності структурних підрозділів органів виконавчої влади з розвитку фізичної культури та спорту за 2014 рік серед районів І групи Балаклійський район посідає 4 місце у обласному рейтингу (2013 рік- 6 місце).

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь