line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На виконання Указу Президента України "Про часткову мобілізацію"

6 липня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів чергову нараду під час якої обговорювалось питання виконання Указу Президента України про мобілізацію.

 

 

 

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, начальник Балаклійського РВ ГУ МВС України Юрій Кобченко, в.о. військового комісару Балаклійського районного військового комісаріату Сергій Крикуненко, оперуповноважений Ізюмського міжрайонного відділення СБУ в Балаклійському районі Сергій Кожушко, головнй лікар КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" Марина Руденко, відповідальні працівники районної державної адміністрації та районної ради, які закріплені за місцевими радами.

 

Особливу увагу було зосереджено на проблемі ухиляння від мобілізації, координації дій органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, військового комісаріату і дільничних інспекторів.

 

Про роботу проведену у напрямку притягнення до відповідальності військовозобов’язаних осіб, які ухиляються від мобілізації проінформував виконуючий обов’язки військового комісара Сергій Крикуненко. Зокрема, він наголосив, що громадяни, які, починаючи з першої хвилі мобілізації, відмовлялися від неї, притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

 

Голова райдержадміністрації доручив керівникам силових структур посилити необхідні заходи до осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

У ході наради кожен працівник, закріплений за місцевою радою доповів про виконання доведеного плану часткової мобілізації.

 

Степан Іванович наголосив на необхідності посилити роз’яснювальну роботу серед населення Балаклійського району.

 

Голова районної державної адміністрації доручив підготувати листи на підприємства, установи, організації щодо виконання Указу Президента України "Про часткову мобілізацію", а також узагальнити інформацію про військовозобов’язаних переселенців з Донецької та Луганської областей, які тимчасово проживають на території Балаклійського району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь