line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Проект ЄС та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

IMG 8856Балаклійський район є постійним учасником обласних і міжнародних конкурсів міні-проектів та Програм, спрямованих на розвиток територіальних громад. Наприкінці минулого року була підписана трьохстороння угода про співпрацю між програмою розвитку ООН, Балаклійською райдержадміністрацією та Балаклійською районною радою.

 

Зокрема, за результатами відбору участь у проекті ЄС та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ" беруть 4 ради Балаклійського району. В рамках третьої фази проекту планується проведення капітального ремонту ФАПів у с. Вільне, с. Довгалівка, с. Слабунівка та відновлення вуличного освітлення в с. Пришиб.

 

Також за підтримки спільного Проекту Європейського Союзу і Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" та Харківського обласного бюджету для тимчасового перебування переселенців із Луганської та Донецької областей здійснюється реконструкція приміщення ДЮСШ і планується капітальний ремонт готелю "Ювілейний".

 

Саме тому, з метою обговорення поточних питань головою райдержадміністрації Степаном Масельським проведено робочу нараду щодо реалізації в Балаклійському районі проектів розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

 

У нараді взяли участь координатори Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" Галина Чала та Джеміле Умерова, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, директор ТОВ "ІЦ "Альт Хаус" Тетяна Шатохіна, представники КП "Балаклійське архітектурне бюро", ТОВ "Жилдорбуд", КП БРР "Балаклійський Житлокомунсервіс", працівники районної ради та РДА.

 

IMG 8813Галина Чала проінформувала присутніх про основні особливості реалізації проекту щодо капітального ремонту готелю "Ювілейний" для розміщення внутрішньо-переміщених осіб. Як зазначила Галина Борисівна, в рамках ПРООН на капремонт даного проекту передбачені кошти в сумі 1,5 млн. грн., що становить 80% співфінансування, і на які планується здійснити ремонт інженерних мереж загального користування та енергозберігаючі заходи, 20% складатимуть бюджетні кошти.

 

Про реалізацію сільського компоненту проекту МРГ-3, а це ремонт ФАПів с. Вільне, с. Слабунівка, с. Довгалівка та відновлення вуличного освітлення с. Пришиб, доповів начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Ситнік.

 

Зважаючи на те, що Савинською селищною, Веселівською та Лозовеньківською сільськими радами виготовлено проектно-кошторисні документації та подано мікропроектні пропозиції до головного офісу ПРООН в м. Київ, голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив на необхідності у вересні завершити роботи по ремонту даних медичних закладів.

 

Акцентовано увагу на швидшому проведенні капітального ремонту будівлі ДЮСШ для розміщення внутрішньо-переміщених осіб.

 

IMG 8812IMG 8827IMG 8830


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь