line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Шлях міжнародної співпраці Балаклійського району

IMG 89288 липня відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації Степана Масельського з представниками дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), під час якої обговорено питання співпраці та впровадження Програм ЮНІСЕФ на території Балаклійського району.

 

 

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, Балаклійський міський голова Олександр Літвінов, представники Департаменту науки і освіти ХОДА та дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), керівництво освітньої галузі Балаклійського району.

 

Керівник освітньої програми дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Наталія Кияк ознайомила присутніх з діяльністю фонду на території України. Як зазначила Наталія Зиновіївна, дитячий фонд працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя.

 

IMG 8926Для вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь. Здійснюється активна співпраця з урядовими і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами.

 

Українське представництво ЮНІСЕФ запрацювало в 1997 році. З того часу проводиться робота над покращенням життя дітей та їхніх родин на всій території держави. У 2012 році розпочато нову програму співпраці, а саме захист материнства, зменшення дитячої смертності, зупинення поширення ВІЛ/Сніду, захист вразливих категорій маленьких українців. Програми ЮНІСЕФ впроваджуються в 14 областях держави.

 

Наталія Кияк, зазначила, що на сьогодні дитячий фонд співпрацює з 45 школами і садочками Донецької та Луганської областей. Дане співробітництво передбачає створення нових місць, проведення ремонтів та меблювання навчальних закладів.

 

Зважаючи на те, що на Харківщині найбільше, після Донецької та Луганської областей, внутрішньо-переміщених осіб, дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) вивчає ситуацію і оцінює можливості співробітництва у даному напрямку.

 

IMG 8944Голова райдержадміністрації Степан Масельський, підводячи підсумки зустрічі, запевнив, що Балаклійський район готовий до співпраці з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Підтвердженням є те, що Балаклійщина з 2011 року тісно співпрацює з міжнародними організаціями в рамках проекту ЄС та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

 

На завершення візиту до Балаклійського району гості відвідали приміщення Балаклійської ЗОШ №5, де планується реконструкція школи для розміщення навчально-виховного комплексу.

 

IMG 8949IMG 8964IMG 8962 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь