line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про формування мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на 2015/2016 навчальний рік

DSC04115За повідомленням начальника відділу освіти районної державної адміністрації Світлани Швід у 2015/2016 навчальному році на території Балаклійського району функціонуватиме 35 загальноосвітніх навчальних закладів різних типів, в яких буде навчатися 7063 учні.

 

 

На даний час завершуються роботи по переплануванню існуючих приміщень Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Савинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 під навчально-виховні комплекси.

 

9 липня на сесії Балаклійської районної ради прийняті відповідні рішення стосовно зміни типу та перейменування Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Протопопівської ЗОШ І-ІІ ступенів і Шевелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а з вересня 2015 року на базі вище названих навчальних закладів будуть відкриті навчально-виховні комплекси.

 

Відбулося зменшення шкіл, на базі яких будуть функціонувати класи із вечірньою (заочною) формою навчання: Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, Савинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Октябрської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Пришибської с/р). Дані навчальні заклади забезпечуватимуть можливості отримання базової та повної загальної середньої освіти шляхом навчання за заочною формою.

 

З метою формування професійної спрямованості випускників шкіл у 8 навчальних закладах надаватимуть освіту профільні та допрофільні класи.

 

Для здобуття дошкільної освіти в районі у 2015/2016 навчальному році працюватимуть 16 дошкільних навчальних закладів та 7 дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.

 

Функціонуватиме 2 позашкільні навчальні заклади та міжшкільний навчально-виробничий комбінат, планується збереження мережі груп та вихованців на рівні минулого навчального року.

 

З метою забезпечення стабільного функціонування дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, максимального задоволення освітніх потреб дітей та учнів відділ освіти районної державної адміністрації проводе моніторинг прогнозованих демографічних змін та умов функціонування навчальних закладів району, приведення їх у відповідності до потреб населення, забезпечує максимальну наповнюваність класів відповідно до нормативних вимог, збільшує показники охоплення дітей різними формами дошкільної освіти та стовідсотково обов’язковою дошкільною освітою дітей 5-річного віку.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь