line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

План призову на строкову військову службу в Харківській області виконано на 101%

IMG 9329Про це повідомив заступник обласного військового комісара Юрій Калгушкін на селекторній нараді в ХОДА з питання "Про виконання указу Президента України про часткову мобілізацію". Нарада пройшла під керівництвом заступника голови Харківської облдержадміністрації Вячеслава Аббакумова, у роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

За інформацією Юрія Калгушкіна, при плані мобілізації 1200 чоловік Харківщина направила до військових частин 1213 призовників.

 

На селекторній нараді також обговорили питання, пов'язані з початком шостої хвилі часткової мобілізації в Харківській області. Так, радник голови ХОДА Сергій Стороженко озвучив учасникам селектора низку завдань, які необхідно буде відпрацювати найближчим часом. Йшлося, зокрема, про перевірку всіх підприємств області на предмет роботи військово-облікових столів і контроль передачі до прокуратури усіх матеріалів щодо тих, хто відмовляється приймати повістки або, прийнявши, не з’являється до військкоматів.

 

Вячеслав Аббакумов також попросив внести до протоколу селекторної наради доручення медкомісіям військкоматів провести додаткове обстеження військовозобов'язаних, яких було визнано непридатними до служби під час проведення попередніх хвиль часткової мобілізації.

 

Після завершення селекторної наради заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко разом з заступником голови райради Володимиром Чуприним, прокурором Балаклійського району Романом Сидоренком, головним лікарем КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" Мариною Руденко, керівниками підприємств, відповідальними працівниками районної державної адміністрації та районної ради, які закріплені за місцевими радами обговорили виконання указу Президента України про часткову мобілізацію на території Балаклійського району.

 

Заступник голови райдержадміністрації акцентувала увагу на необхідності посилення роботи з органами місцевого самоврядування, перевірки згідно списків фактичного місця проживання військовозобов’язаних тимчасово переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, адже згідно законодавства вони також підлягають мобілізації.

 

Валентина Михайлівна зазначила, що потрібно відповідально поставитись до виконання плану 6 черги мобілізації та виконати завдання в строки встановлені указом Президента України.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь