line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Візьміть дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування у свою родину

Усиновлення (або удочеріння) - це влаштування у сім'ї дітей, які залишилися без піклування рідних батьків. Усиновленням є прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.

 

 

Як же інколи складно буває звикнутися з думкою, що в будинку ніколи не буде дитячого сміху, а маленькі ніжки не пробіжать по коридору назустріч батькам. А може, і не варто звикати до подібних думок? Людям, які опинилися в подібній ситуації, варто дізнатися про таке поняття як усиновлення.


Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Ця форма влаштування здатна подарувати кожній людині можливість бути щасливою, потрібною, коханою, а також дарувати ці почуття у відповідь.Для деяких родин стати усиновлювачами - прекрасний шанс пізнати всі принади материнства і батьківства.І нехай нікого не лякає порядок усиновлення або удочеріння малюків. Усі чутки про складнощі сильно перебільшені. Щорічно сотні малюків потрапляють в нові сім'ї, хіба це не доводить, що все можливо?Громадяни України, які бажають усиновити дитину, можуть звернутися з письмовою заявою про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі до служби у справах дітей за місцем проживання.Заява пишиться в присутності працівника служби у справах дітей та засвідчується ним. У разі коли одне з подружжя не може особисто з’явитись до служби у справах дітей для написання заяви, його заяву, засвідчену нотаріально, може подати дружина (чоловік).До заяви додаються такі документи:
1. Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;
2. Довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами державної податкової служби;
3. Копія свідоцтва про шлюб, укладений в органах реєстрації актів цивільного стану, якщо заявники перебувають у шлюбі;
4. Висновок про стан здоров’я кожного заявника, складений за формою згідно з додатком 3 (бланк видає працівник служби);
5. Засвідчена нотаріально письмова згода другого з подружжя на усиновлення дитини (у разі усиновлення дитини одним з подружжя), якщо інше не передбачено законодавством;
6. Довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видана органами внутрішніх справ;
7. Копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.Строк дії документів становить один рік з дня їх видачі, якщо інше не передбачено законодавством.Під час приймання документів заявникам роз’яснюються порядок та умови усиновлення, права і обов’язки кандидатів в усиновлювачі, правові наслідки усиновлення.Громадяни України, які бажають усиновити дитину, можуть за бажанням або за рекомендацією служби у справах дітей пройти курс підготовки з питань виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Термін дії документів з усиновлення – один рік з дня їх видачі.Діти для своїх батьків, навіть, якщо це прийомні батьки, - це цілий світ, все життя, його сенс. Кожному, хто стоїть на порозі прийняття рішення про те, щоб взяти у свою сім'ю малюка, слід раз і назавжди усвідомити: немає в нашому світі "чужих" дітей, всі дітки можуть стати рідними та коханими, варто лише оточити їх турботою і увагою.


Щоб здійснилася Ваша мрія та мрія ще однієї дитини бути в родині, запрошуємо Вас до служби у справах дітей  Балаклійської райдержадміністрації, яка знаходиться за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, тел. 5-44-85, 2-91-14.Візьміть дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування у свою родину - і Ви подаруєте їй шанс відчути смак повноцінного життя.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь