line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Проведено розширену апаратну нараду

13 липня, відповідно до плану основних заходів Балаклійської районної державної адміністрації на поточний тиждень, головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ району.

 

У ході проведення апаратної наради голова райдержадміністрації Масельський С.І. розглянув низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контролю використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, благоустрою. Також порушувались питання про хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2015 року та стан розвитку галузі тваринництва, проведення оздоровчої кампанії в Балаклійському районі, організації підготовки районних заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України.

 

Особливу увагу керівником району було приділено питанню виконання заходів з мобілізаційної роботи. Так, розглядаючи питання про хід проведення шостої хвилі часткової мобілізації в районі, голова райдержадміністрації Масельський С.І., підкреслив на персональній відповідальності за виконання Указу Президента, яка покладена на керівників підприємств, організацій, установ, органів місцевого самоврядування району та інших відповідальних осіб, та наголосив на безперечному виконанні поставлених завдань з проведення мобілізаційної готовності Балаклійського району.

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь