line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Шоста черга часткової мобілізації триває

IMG 9332Стан виконання заходів мобілізаційної готовності в Балаклійському районі, в тому числі питання забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань людськими ресурсами, знаходиться на постійному контролі районної влади.

 

 

Саме тому, 14 липня, в рамках виконання Указу Президента України від 14 лютого 2015 року №15/2015 "Про часткову мобілізацію", голова райдержадміністрації Степан Масельський провів співбесіди з керівниками силових структур, відповідальними працівниками районної державної адміністрації та районної ради.

 

Під час заходу розглянуто питання виконання на території Балаклійського району мобілізаційних завдань шостої черги мобілізації та обговорено проблеми, які виникають на місцях, під час проведення заходів з оповіщення військовозобов’язаних, можливі шляхи їх вирішення.

 

IMG 9335Як зазначив в.о. військового комісару Балаклійського районного військового комісаріату Сергій Крикуненко, запланована перевірка всіх підприємств району на предмет роботи військово-облікових столів. Також він повідомив, що райвійськкомат направляє військовослужбовців, які призиваються по мобілізації, для проходження служби до в/ч А-1352 в м. Балаклія.

 

Значну увагу в ході співбесід було приділено питанню ухилення від мобілізації. Керівник району наголосив на необхідності посилення роботи щодо тих, хто відмовляється приймати повістки або, отримавши, не з’являється до військкомату.

 

Кожен працівник, закріплений за місцевою радою, доповів про виконання доведеного плану часткової мобілізації.

 

IMG 9336

Підсумовуючи, голова райдержадміністрації Масельський С.І. рекомендував відповідальним працівникам, виїздити до закріплених місцевих рад і разом із керівниками органів місцевого самоврядування проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо соціальних гарантій військовослужбовців, акцентуючи увагу на проходженні добровольцями військової служби у в/ч А-1352.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь