line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Бригадирівцям потрібен НВК

IMG 937815 липня  в приміщенні Бригадирівської сільської ради голова районної державної адміністрації Степан Масельський за участі начальника Балаклійського РВ ГУМВС України в Харківській області Юрія Кобченка провів виїзний особистий прийом громадян.

 

 

Найактуальнішим питанням, що турбує мешканців с. Бригадирівка, які мають дітей дошкільного віку, є питання створення на базі Бригадирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів навчально-виховного комплексу. На даний час в селі проживає 30 дошкільнят.

 

Голова райдержадміністрації підтримав ініціативу жителів села у відкритті навчально-виховного комплексу, зважаючи на те, що діти повинні отримувати належну дошкільну освіту.

 

IMG 9368"Я не проти, щоб у Бригадирівці був НВК, але на даний час необхідно вивчити ситуацію і прорахувати суму коштів, яка необхідна для втілення даного проекта" – зазначив Степан Іванович.

 

Низька напруга електропостачання - є однією з головних проблем по вулиці Центральній с. Бригадирівка.

 

В ході прийому також порушувались питання ремонту доріг, заміни аварійних опор електропостачання, отримання статусу "Мати-героїня".

 

Степан Масельський запевнив представників територіальної громади у тому, що всі питання будуть ретельно опрацьовані, а їх вирішення перебуватиме на особистому контролі керівництва району.

 

По завершенню особистого прийому відбулось обговорення основних аспектів Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад". Як повідомив Степан Іванович, метою запропонованих змін до Основного Закону є відхід від централізованої моделі управління в державі, забезпечення спроможності місцевого самоврядування та побудова ефективної системи територіальної організації влади в Україні, реалізація у повній мірі положень Європейської хартії місцевого самоврядування, принципів субсидіарності, повсюдності і фінансової самодостатності місцевого самоврядування.

 

Потім голова райдержадміністрації ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт у фельдшерсько-акушерському пункті с. Бригадирівка.

 

IMG 9341IMG 9406IMG 9416


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь