line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Головне - не боятись займатися садівництвом!

IMG 9495Голова районної державної адміністрації Степан Масельський за участі начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексія Верещаки, Червоногусарівського сільського голови Вячеслава Кононова відвідав з робочим візитом сільськогосподарські фермерські господарства "Соломія", "Фенікс", "Вікторія" та приватного підприємця Вороб’я П.В.

 

У ході зустрічі було обговорено низку важливих питань та проблем, які потребують вирішення стабільного функціонування фермерських господарств та виробництва аграрної продукції.

 

СФГ "Соломія", "Фенікс", "Вікторія" розташовані на території Червногосурівської сільської ради і займаються вирощуванням яблук, малини, чорної смородини, винограду, овочів, а також зернових та технічних культур.

 

На даний час перед СФГ постало питання реалізації вирощеної продукції (ягід, фруктів, винограду) у зв’язку з тим, що зменшились ринки збуту, які знаходились на території Луганської та Донецької областей.

 

IMG 9472Зважаючи на те, що Балаклійський район знаходиться в зоні недостатньої зволоженості, а без поливу не можливе отримання стабільних врожаїв, фермери порушили питання подачі води до садів і ягідників по трубопроводу або буріння глибинних свердловин. Раніше на території Червоногусарівської сільської ради були зрошувальні землі, які на сьогодні не використовуються, а трубопроводи розукомплектовані.

 

Голова райдержадміністрації Степан Масельський пообіцяв вивчити дане питання з представниками Балаклійського міжрайонного управління зрошувальних систем, спеціалістами у сфері водних ресурсів або геодезичних досліджень.

 

Також Степан Іванович зазначив, що у майбутньому об’єднання селян у кооперативи або на пайових засадах дасть змогу малим фермерським господарствам будувати склади, купувати холодильні установки, тим самим якісно зберігати продукцію і реалізовувати її. Почали з’являтися міжнародні організації готові співпрацювати з малими та середніми по розміру агропромисловими підприємствами та підприємцями і впроваджувати Проекти технічної допомоги ефективного партнерства у розповсюдженні агротехнологій та фінансових знань.

 

На завершення робочої поїздки голова районної державної адміністрації відвідав сади та виноградники ПП Воробєй П.В.

 

IMG 9454Як заначив, Петро Васильович, садівництво потребує значних капіталовкладень. Затрати на вирощування фруктів у рази перевищують, затрати на вирощування зернових та технічних культур. Урожай отримуємо на другий, третій рік вирощування, а тому головне, щоб була стабільність і не було боязні займатись садівництвом, тоді все вдасться у повній мірі.

 

Підприємець займається вирощуванням яблук, груш, винограду, зернових та технічних культур.

 

На сьогодні сільськогосподарські фермерські господарства не стоять осторонь соціальних проблем Червоногусарівської територіальної громади і надають всіляку підтримку.

 

IMG 9479IMG 9502IMG 9500


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь