line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулась щопонеділкова апаратна нарада

20 липня головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

Особливу увагу керівником району було приділено питанню виконання Указу Президента України "Про часткову мобілізацію". Степан Масельський підкреслив, що Балаклійський район на шосту хвилю отримав завдання мобілізувати особовий склад для несення служби в місцевій військовій частині А-1352. Особи, які будуть залучені до несення служби, отримуватимуть зарплату у відповідності до займаної посади та військового звання. За тими, хто призивається з підприємств та установ, зберігатиметься робоче місце з виплатою середньої заробітної плати.

 

Як зазначалось, виконання доведеного завдання щоденно контролюється районним керівництвом. До цього процесу залучені керівники органів місцевого самоврядування, підприємств державної та комунальної форм власності, відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради. Усі вони ведуть роз’яснювальну роботу щодо виконання шостої хвилі часткової мобілізації.

 

У ході проведення апаратної наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контролю використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, благоустрою. Також порушувались питання організації підготовки районних заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України, спрощеного механізму отримання субсидій населенням на оплату житлово-комунальних послуг, про хід підготовки навчальних закладів Балаклійського району до нового навчального року та збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2015 року. 

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь