line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

"Задача одна – зберегти мир в Україні". Володимир Скляр

IMG 952621 липня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та відповідальними працівниками районної державної адміністрації та районної ради з питання виконання Указу Президента України "Про часткову мобілізацію".

 

Командир військової частини А-1352 Володимир Скляр, надав докладну інформацію про проходження військової служби в частині на території м. Балаклія. Так, Володимир Васильович зазначив, що на сьогодні покладено завдання щодо укомплектування військової частини мобілізованими у кількості 96 осіб. Кожен бажаючий, який пройшов медичний огляд і немає судимості, має можливість проходити службу за місцем безпосереднього проживання на території Балаклійського району. Забезпеченість обмундируванням, харчуванням складає сто відсотків. Стосовно грошового забезпечення, то військовослужбовці рядового складу отримують мінімум – 2600 грн. Згідно з чинним законодавством, протягом року зберігається робоче місце, на якому вони працювали до мобілізації, середньомісячна заробітна плата та інше.

 

IMG 9523"В/ч А-1352 – це частина забезпечення, яка не бере участь в бойових діях, але як і інші частини, військовослужбовці, яких перебувають у зоні АТО, виконує однакову задачу – зберегти мир в Україні", - підсумував свій виступ командир Володимир Скляр.

 

Про роботу проведену у напрямку притягнення до відповідальності військовозобов’язаних осіб, які ухиляються від мобілізації проінформували прокурор Балаклійського району Роман Сидоренко та виконуючий обов’язки військового комісара Сергій Крикуненко.

 

IMG 9531Голова райдержадміністрації Степан Масельський підводячи підсумки наради зазначив, що згідно розпорядження керівництва Харківської облдержадміністрації на усіх підприємствах Балаклійського району будуть проведені перевірки на предмет роботи військово-облікових столів.

 

 

Також Степан Іванович черговий раз акцентував увагу, на необхідності проводити роз’яснювальну роботу серед населення та працівників підприємств щодо соціальних гарантій військовослужбовців, а також пояснювати, що на даний час громадяни, які призиваються по мобілізації, направляються для проходження служби до в/ч А-1352 в м. Балаклія.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь