line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Залучення в економіку Балаклійського району вітчизняних та іноземних інвестиційних ресурсів

liceyОстанні роки місцеві ради Балаклійського району приймають активну участь і неодноразово отримують перемоги в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" та спільному проекті Європейського Союзу та програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

 

У 2015 році Балаклійський район подав на участь в конкурсі "Разом в майбутнє" 49 міні-проектів, та отримав перемогу в 19. 15 проектів були визнані переможцями в квітні, та 4 в червні місяці, після засідання конкурсного комітету. На даний час з 19 переможців 2 проекти повністю впроваджені, та 3 проекти на стадії завершення робіт.

 

Повністю впроваджено проекти (роботи на 100% виконані та проплачені):

- Заміна старих вікон на енергозберігаючі в приміщеннях Балаклійського ліцею – на загальну суму 208 тис. грн. Встановлено 52 вікна, що дозволить зменшити вартість оплати енергоносіїв, та витрати на газ взимку.

 

- Придбання екологічно чистих санітaрних блоків для позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія" - вартістю 280 тис. грн.

 

verbivkaТакож вже закінчили виконання робіт підрядники і в фельдшерсько-акушерському пункті с. Вишнева. Тривають роботи по утепленню приміщення Вербівського дошкільного навчального закладу, та по заміні вікон у Балаклійській дитячій музичній школі.

 

Балаклійський район приймає активну участь у реалізації проектів розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Так, у 2015 році буде реалізовано 4 мікропроекти, а саме: капітальні ремонти фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Довгалівка, Слабунівка та Вільне, а також капітальний ремонт вуличного освітлення у с. Пришиб на загальну суму 2,4 млн. грн., з яких кошти ПРООН - 824 тис. грн., кошти місцевих бюджетів - 1,5 млн. грн. та кошти громади - 61 тис. грн.

 

Крім цього, район приймає участь у реалізації Концепції підтримки з боку МРГ населенню, що постраждало від конфлікту. В рамках Концепції завершуються роботи по капітальному ремонту Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи для компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 1,1 млн. грн., з яких кошти ПРООН - 1 млн. грн., кошти місцевих бюджетів - 90 тис. грн.

 

Основним завданням в інвестиційній політиці залишається створення більш сприятливих умов для залучення в економіку району вітчизняних та іноземних інвестиційних ресурсів, забезпечення своєчасної реалізації місцевими громадами проектів в рамках спільного проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", а також міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".

 

olimpiyadyushdyush1


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь