line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підсумки півріччя. Промисловість, сільське господарство, ЖКГ

IMG 9573Голова районної державної адміністрації Степан Масельський підвів підсумки соціально-економічного розвитку Балаклійського району за перше півріччя 2015 року та окреслив завдання на друге.

 

 

Промисловість

 

У 2015 році промисловими підприємствами району було реалізовано продукції на суму 4,6 млрд. грн., що складає 12,1% у загальному обсязі реалізованої підприємствами області продукції і є першим показником на Харківщині. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги реалізованої продукції збільшились в 1,5 рази.

 

За I півріччя 2015 року видобуток газу склав 4,1 млрд. м3, конденсату - 58,5 тис. тонн, виробництво скрапленого газу - 9,4 тис. тонн, цементу - 336,5 тис. тонн, будівельних сумішей - 56 тис. тонн.

 

В галузі промисловості основним завданням на II півріччя поточного року залишається стабілізація промислового виробництва.

 

Сільське господарство

 

Аграріями Балаклійського району було посіяно ранніх зернових культур на площі 39,4 тис. га або 10% до плану. Виконано доведені посівні площі ярих зернових культур та технічних культур. Посіяно 25,5 тис. га ярих зернових культур. Технічних культур посіяно на площі - 29,6 тис. га, в т.ч. цукрових буряків - 2,8 тис. га, сої - 1,8 тис. га, соняшнику - 23,5 тис. га.

 

Під урожай 2015 року сільськогосподарськими підприємствами весною було придбано 8,8 тис. тонн мінеральних добрив. Господарства району були забезпечені засобами захисту рослин на 100%.

 

Перед сільськогосподарськими підприємствами району стоїть нелегка задача - зібрати повністю, без втрат, урожай ранніх зернових, цукрового буряку та олійних культур, посіяти по всім категоріях господарств в оптимальні строки озимі культури на зерно і зелений корм на площі 29,0 тис. га.

 

Житлово-комунальне господарство

 

На сьогодні в районі, згідно з графіком, проводяться роботи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

 

При підготовці теплового господарства до нового опалювального періоду актуальним питанням залишається впровадження енергозберігаючих заходів.

 

У житловому фонді виконуються заплановані ремонти покрівель, проводяться ремонти внутрішньобудинкових систем опалення, холодного водопостачання та водовідведення, козирків житлових будинків та інше.

 

3У м. Балаклія виконано капітальний ремонт м’яких покрівель житлових будинків по вулицях Оксани Петрусенко,28, Куйбишева, 9, провулку 1 Травня, 7, поточний ремонт 4 м’яких та 39 шиферних покрівель житлових будинків. На даний час проводиться капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вулиці Леніна, 94 та поточний ремонт - по вулицях Леніна, 98 та Гагаріна, 11.

 

Також проведено поточні ремонти 8 покрівель житлових будинків в смт Червоний Донець та 9 покрівель в с. П’ятигірське.

 

2На II півріччя поточного року в галузі житлово-комунального господарства основними завданнями є забезпечення своєчасної та якісної підготовки житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону, скорочення споживання підприємствами енергетичних ресурсів за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів, активізація роботи щодо погашення заборгованості   та забезпечення 100-відсоткової проплати поточних платежів споживачами за спожиті житлово-комунальні послуги, максимальне погашення до початку опалювального сезону заборгованості за спожитий природний газ, а також продовження роботи щодо створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь