line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підсумки півріччя. Освіта, охорона здоров’я

1Основним змістом регіональної соціальної політики є створення умов для досягнення якісно нового рівня освіти та медичного обслуговування громадян.

 

 

 

Освіта

 

У 2014/2015 навчальному році діяла стала мережа навчальних закладів, яка останні роки не зазнавала змін. Але зменшення кількості учнів у загальноосвітніх навчальних закладах призводить до потреби проведення оптимізації шкіл. Однією із тенденцій у районі є створення на базі шкіл навчально-виховних комплексів. Так, з вересня 2015 року планується відкриття 4-х НВК на базі Пришибської, Протопопівської, Савинської №2 та Шевелівської шкіл. Разом з тим, змінено тип і понижено ступінь Червонодонецької гімназії та Чепільської школи, а також проведено ліквідацію Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та Слабунівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

 

2Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти учнів сільської місцевості та вчителів організовано безкоштовний підвіз 216 учнів та 147 педагогічних працівників, що становить 100% від потреби.

 

У районі продовжується робота щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

 

З метою підготовки навчальних закладів до роботи у 2015-2016 навчальному році та в осінньо-зимовий період проведено капітальні ремонти м’якої покрівлі у П’ятигірській, Пришибській та Гусарівській загальноосвітніх школах. Проводиться робота з капітального ремонту будівлі Савинської ЗОШ №2, існуючих приміщень санвузлів корпусу №1 Балаклійської ЗОШ №5, системи опалення у Залиманській ЗОШ, Червонодонецьких ДНЗ №1 та №2, каналізаційної системи у Червонодонецькому ДНЗ №1, заміни дерев’яних вікон на енергозберігаючі металопластикові у Гусарівській ЗОШ та Балаклійській ЗОШ №3.

 

Одним із головних пріоритетних завдань в галузі освіти залишається проведення заходів з енергозбереження в закладах освіти.

 

Необхідно забезпечити своєчасну підготовку закладів до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. Своєчасно закінчити будівельні роботи у Балаклійській ЗОШ №5, Савинській ЗОШ №2, Шевелівській та Протопопівській ЗОШ для відкриття на базі даних шкіл навчально-виховних комплексів.

 

Охорона здоров’я

 

4В 2015 році поліпшення матеріально-технічного стану буде проведено в 11 структурних підрозділах центру первинної медико-санітарної допомоги на загальну суму 3,2 млн. грн., в тому числі по 3 об’єктах первинної медичної ланки (фельдшерсько-акушерські пункти с. Вільне, с. Слабунівка, с. Довгалівка), які включені до проекту розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза" в частині виконання заходів з енергозбереження. Обсяг коштів для здійснення капітальних ремонтів систем опалення та будівель цих фельдшерсько-акушерських пунктів з заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі становить 2,1 млн. грн., в тому числі співфінансування з районного бюджету складає 1,3 млн. грн.

 

На сьогодні створені належні умови для надання медичного обслуговування маленьких мешканців нашого району в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №2 м. Балаклія.

 

З метою забезпечення комфортних умов праці медичного персоналу та перебування хворих в лікувально-профілактичних закладах району здійснена заміна віконних та дверних блоків в фельдшерсько-акушерських пунктах сіл Червоний Яр, Залиман, Волобуївка, Вільхуватка, Вишнева. Проведено утеплення фасаду амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Гусарівка, виконані внутрішні ремонтні роботи в приміщеннях ФАПу с. Вільхуватка, на стадії завершення ремонтні роботи в приміщеннях денного стаціонару та амбулаторії загальної практики–сімейної медицини смт Савинці, фельдшерсько-акушерського пункту с. Волобуївка. Загальна вартість виконаних робіт по цих об’єктах становить 528,0 тис. грн.

 

6В рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період з метою заміщення природного газу альтернативними джерелами енергії за рахунок коштів інвестора завершені роботи по встановленню блочної котельні, яка працює на пелетах, для опалення Балаклійської центральної клінічної районної лікарні.

 

Основними завданнями в галузі охорони здоров'я на II півріччя є вирішення комплексу заходів, які стосуються здійснення організаційних та фінансових заходів щодо забезпечення сталої діяльності медичних закладів району та їх структурних підрозділів, створення умов для підвищення якості надання медичних послуг населенню району та зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних закладів району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь