line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підсумки півріччя. Культура та спорт

gusarivkaГоловою районної державної адміністрації Степаном Масельським підведені підсумки першого півріччя 2015 року, окреслені завдання на друге і у сфері культури, фізичної культури та спорту Балаклійського району.

 

 

Культура

 

Протягом I півріччя 2015 року в клубних закладах району проведено значну кількість культурологічних заходів з організації змістовного дозвілля населення, особливо молоді. Аматорські творчі колективи та виконавці району взяли участь у всеукраїнських, обласних та районних фестивалях, конкурсах, святах, а також ставали переможцями, дипломантами, лауреатами.

 

На матеріально-технічне забезпечення закладів культури було витрачено 854,6 тис. грн., в тому числі - на проведення капітальних ремонтів закладів культури – 567,3 тис. грн., поточних ремонтів - 148,9 тис. грн.

 

Зокрема, було проведено капітальний ремонт покрівлі Протопопівського сільського клубу, замінено вікна на енергозберігаючі в Балаклійській музичній школі, проведено поточні ремонти Гусарівського, Бригадирівського сільських Будинків культури, П’ятигірського Палацу культури, Вишнівського, Шебелинського сільських клубів та інше.

 

На II півріччя 2015 року у галузі культури основними завданнями є поліпшення умов творчої діяльності та побуту працівників культури, аматорів народної творчості, забезпечення належного комплектування фондів бібліотек новою літературою та періодичними виданнями, подальша інформатизація бібліотек, придбання для них комп’ютерної техніки, збереження історичних пам’яток   та покращання матеріально-технічної бази закладів культури.

 

Спорт

 

У районі традиційно проводилися спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи серед усіх верств населення. Було організовано та проведено 61 спортивний захід районного рівня.

 

Вихованці Балаклійської ДЮСШ та сільської ДЮСШ ФСТ "Колос" Балаклійського району брали участь в обласних турнірах, де виборювали призові місця та ставали неодноразовими переможцями змагань.

 

imageНа сьогодні виготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання першого етапу робіт по реконструкції будівлі Балаклійського районного дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу "Вимпел", пов’язаних з усуненням аварійності даної будівлі. На проведення зазначених робіт з районного бюджету виділені кошти в сумі 2 млн. 990 тис. грн.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь