line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Соціальний захист населення – це одне з пріоритетних завдань районної влади на сьогодні

Про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації та про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень йшлося під час розширеної апаратної наради у голови райдержадміністрації Степана Масельського. 

 

Особливу увагу керівником району було приділено питанню виконання Указу Президента України "Про часткову мобілізацію". Степан Масельський черговий раз підкреслив, що Балаклійський район на шосту хвилю отримав завдання мобілізувати особовий склад для несення служби в місцевій військовій частині А-1352. 

 

Як зазначалось, виконання доведеного завдання щоденно контролюється районним керівництвом. До цього процесу залучені керівники органів місцевого самоврядування, підприємств державної та комунальної форм власності, відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради. Усі вони ведуть роз’яснювальну роботу щодо виконання шостої черги часткової мобілізації.

 

Значну увагу приділено питанням організації підготовки районних заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України, спрощеного механізму отримання субсидій населенням на оплату житлово-комунальних послуг, підготовки об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, а також збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2015 року. 

 

Степан Іванович наголосив на необхідності посилити роз’яснювальну роботу серед населення та працівників підприємств, установ, організацій щодо оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, адже соціальний захист населення – це одне з пріоритетних завдань районної влади на сьогодні.

 

У ході проведення апаратної наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контролю використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, благоустрою.

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь