line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійщина готується до відзначення у серпні державних та районних свят

IMG 966027 липня голова районної державної адміністрації провів нараду щодо організації підготовки та проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 24-ї річниці Дня незалежності України, 92-ї річниці утворення Балаклійського району та 352-ї річниці заснування м. Балаклія.

 

Начальник відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації Наталія Прокопець ознайомила присутніх з районним планом заходів відзначення святкових дат на території Балаклійського району. Як зазначила Наталія Юріївна, в рамках святкування державних та районних свят передбачено проведення комплексу організаційних, культурно-мистецьких, творчих, інформаційно-просвітницьких та спортивних заходів.

 

Заплановані зустрічі керівництва районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування з громадськістю, трудовими колективами, з демобілізованими військовослужбовцями та членами сімей загиблих військовослужбовців в зоні АТО, представниками волонтерських організацій району з обговоренням актуальних проблем.

 

Урочисті заходи з відзначення знаменних дат в Балаклійському районі відбудуться 21 та 23 серпня.

 

В приміщенні районного краєзнавчого музею відкриється виставка "З вірою в серці", в районному Будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт.

 

IMG 966123 серпня в м. Балаклія на вулиці Жовтневій пройде святковий ярмарок із залученням представників сільських, селищних, міської територіальних громад, організацій і підприємств оптової та роздрібної торгівлі, промислових і сільськогосподарських підприємств району та області.

 

Цього ж дня відбудеться урочистий мітинг, церемонія підняття Державного Прапора України, покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка, пам'ятника загиблим воїнам та пам'ятного знака мирним мешканцям, загиблим у роки Другої світової війни.

 

Також в районі передбачено проведення спортивних заходів та святкових концертних програм до Дня незалежності України.

 

Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації Степан Масельський акцентував увагу на наведенні належного санітарного стану на території місцевих рад Балаклійського району та святковому прикрашенні населених пунктів з використанням державної символіки.

 

Степан Іванович дав доручення запросити сільськогосподарські та промислові підприємства, приватних підприємців прийняти участь у святковому ярмарку і запропонувати продукцію за прийнятними цінами для населення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь