line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харківській області перевірили готовність служб цивільного захисту до стихійного лиха

IMG 9674Під керівництвом заступника голови Харківської облдержадміністрації Вячеслава Аббакумова в режимі відеоконференції відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

В районних студіях були присутні члени районних комісій з питань ТЕБ і НС та евакуації, керівники районних служб цивільного захисту та органів місцевого самоврядування.

 

Засідання проходило в рамках командно-штабних навчань.

 

Як пояснив В'ячеслав Аббакумов, завдання заходу - відпрацювати дії органів управління та систем цивільного захисту Харківської області у разі виникнення надзвичайної ситуації природного і техногенного характеру.

 

В ході засідання учасники відпрацювали ситуацію, яка умовно виникла внаслідок складних погодних умов.

 

Від стихії "постраждали" Валківський, Дергачівський та Зміївський райони, керівники яких прозвітували про свої дії в умовах надзвичайної ситуації. Також про свою участь у ліквідації наслідків НС розповіли керівники департаментів ХОДА та всі відповідні служби (ДСНС, газова, автодорожня, епідеміологічна, екологічна та ін.).

 

"Ми з'ясували, що керівники в районах готові до надзвичайних ситуацій. Вони змогли знайти вихід навіть з тих ситуацій, до яких не готувалися заздалегідь, ми змоделювали ці ситуації по ходу навчань", - підсумував навчання В'ячеслав Аббакумов.

 

По завершенню обласної комісії голова РДА Степан Масельський акцентував увагу присутніх на повному забезпеченні взаємодії всіх служб Балаклійського району, а також проведенні протипожежної безпеки та охоронних дій суб’єктів господарської діяльності.

 

IMG 9665IMG 9671IMG 9668


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь