line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійській районній лікарні передали функціональні ліжка та медичне обладнання для реанімаційного відділення

IMG 9742Гуманітарну допомогу з Німеччини та США вдалося залучити в Балаклію завдяки злагодженій роботі Балаклійської районної державної адміністрації та Львівського благодійного фонду "Нова країна".

 

 

Про це повідомив голова районної державної адміністрації Степан Масельський під час робочого візиту до КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" 28 липня.

 

У районну лікарню Балаклії привезли 3 функціональні медичні ліжка, хірургічний інструментарій та розхідні матеріали для реанімаційного відділення.

 

"Думаю, що на цьому робота не зупиниться, будемо рухатися далі в цьому напрямку і залучати за рахунок благодійних фондів медичне обладнання для нашої лікарні», - зазначив Степан Іванович.

 

Голова РДА подякував за допомогу в здійсненні цього проекту волонтеру Олені Борисовій, а також депутату районної ради, голові Харківського обласного благодійного фонду "Даруй добро" Анатолію Русецькому.

 

Крім цього, Степан Масельський та Анатолій Русецький у супроводі головного лікаря КЗОЗ БРР "БЦКРЛ" Марини Руденко ознайомились з ходом ремонтних робіт у відділенні невідкладної екстрено-медичної допомоги.

 

IMG 9683Як повідомила Марина Олексіївна з метою покращення надання якості медичних послуг для населення, у 2015 році за кошти районного бюджету проведено ремонт покрівлі та замінено 47 дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові у пологовому відділенні. На сьогодні завершуються ремонтні роботи у відділенні невідкладної екстрено-медичної допомоги, придбано сучасне обладнання. Для зручності пацієнтів, медичного персоналу та відвідувачів будується новий вхід у лікарню.

 

IMG 9699

IMG 9713IMG 9728

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь