line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Щопонеділкова апаратна нарада у голови РДА

3 серпня головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

Значну увагу приділено питанням розрахунку сільгосппідприємствами за землі, які використовуються без правовстановлюючих документів, організації підготовки районних заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України, спрощеного механізму отримання субсидій населенням на оплату житлово-комунальних послуг, оздоровлення дітей у 2015 році, підготовки закладів освіти до нового навчального року, а також збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2015 року. 

 

Степан Іванович наголосив на необхідності провести аналіз щодо оздоровлення дітей пільгових категорій протягом літньої кампанії 2015 року, у тому числі дітей внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей.

 

Крім цього, керівником району було приділено увагу питанню виконання Указу Президента України "Про часткову мобілізацію". Степан Масельський черговий раз підкреслив, що Балаклійський район на шосту хвилю отримав завдання мобілізувати особовий склад для несення служби в місцевій військовій частині А-1352.

 

У ході проведення апаратної наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контролю використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, благоустрою.

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь