line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Служба в межах Балаклії

Vch2Як повідомлялося раніше, наразі триває шоста хвиля часткової мобілізації до лав Збройних сил України. Військовозобов’язані, а також придатні за станом здоров’я до проходження військової служби Балаклійським районним військовим комісаріатом скеровуються до місцевої військової частини А-1352.

 

Про особливості та умови проходження служби на балаклійському Арсеналі розповів заступник командира військової частини А-1352 по роботі з особовим складом підполковник Олександр Мирун:

 

– Військовозобов’язані, які призиваються до нашої частини на військову службу під час мобілізації в особливий період, набувають нового юридичного статусу – військовослужбовець. Це означає, що на таких осіб розповсюджуються пільги, передбачені Законами України "Про військовий обов’язок і військову службу", "Про соціальний і правовий статус військовослужбовців та членів їхніх сімей", Кодексом законів про працю та іншими нормативно-правовими актами. Відповідно до чинного законодавства, за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада та середній заробіток, який компенсується підприємствам та установам з державного бюджету, незалежно від їх підпорядкування та форм власності. Військовослужбовцям від початку призову і до закінчення особливого періоду не нараховуються штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед установами й організаціями усіх форм власності, у тому числі, банками та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом. 

 

Хочу наголосити, що час перебування громадян на військовій службі на балаклійському Арсеналі зараховується до їхнього страхового стажу за спеціальністю або до державної служби. Всім, хто прибуває до нашої військової частини, держава гарантує достатнє матеріальне, продовольче, речове та грошове забезпечення тощо.

 

Ще раз акцентую увагу на тому, що для осіб, які працювали, гарантовано зберігається та виплачується середній заробіток за місцем роботи, одночасно люди отримують грошове забезпечення як військовослужбовці. В нашій частині фінанси виплачуються своєчасно. Розмір виплат залежить від займаної посади, але не менше 2400 гривень.

 

Громадянам України ми також надаємо можливість добровільно укладати контракти на проходження військової служби, і такі випадки, причому непоодинокі, вже були.

 

На завершення хочу сказати, що служба у в/ч А-1352 щоденно розпочинається о пів на восьму з шикування, а о пів на шосту вечора, виконавши поставлені командуванням завдання, військовослужбовці можуть відбувати до своїх родин. Іншими словами, надається унікальна можливість священний обов’язок із захисту Батьківщини виконувати без відриву від дому.  

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal