line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Якщо маєте бажання створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу

Прийомна сім’я є однією з форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, чиї батьки померли або з інших причин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання. Держава визначила важливе завдання: забезпечити належні умови для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Дитячий будинок сімейного типу - окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває в шлюбі. Вони беруть на виховання та спільне проживання не менше 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних дітей.

 

Рішення про створення дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім’ї приймається райдержадміністрацією на підставі заяви осіб або особи, які виявили таке бажання, з урахуванням результатів навчання, подання центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і висновку служби у справах дітей про наявність умов для його створення.

 

До дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім’ї влаштовуються діти, які мають визначений статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. У першу чергу, до дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім’ї влаштовуються діти, які перебувають між собою у родинних стосунках, за винятком випадків, коли за медичними показаннями або з інших причин вони не можуть виховуватися разом.

 

Якщо ви бажаєте створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, вам необхідно подати заяву про бажання створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу до Балаклійського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (пл. Ростовцева, 4, каб. 69, тел. 2-07-38) й отримати необхідну консультацію.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь