line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Процес добровільного об’єднання відбуватиметься лише за згодою територіальної громади на сесії сільської ради. Степан Масельський

IMG 01555 серпня відбулась зустріч керівництва району з жителями Борщівської сільської ради з метою обговорення соціально-економічних проблем та пропозицій щодо перспективного розвитку громади, а також роз’яснення основних положень Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

 

У зустрічі прийняли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, депутати районної та сільської рад, члени виконкому, керівники районних служб, сільськогосподарського підприємства, підприємці, актив територіальної громади та представники районних ЗМІ.

 

IMG 0147На початку заходу Борщівський сільський голова Лідія Шульга у своєму виступі проінформувала присутніх про основні напрямки роботи депутатського корпусу сільської ради, її виконавчого комітету, а також охарактеризувала соціально-економічний розвиток села.

 

Керівники бюджетної сфери доповіли про стан справ у своїх закладах та озвучили проблемні питання.

 

Так, нагальними проблемами Борщівської громади є будівництво каналізаційних та очисних споруд, капітальний ремонт системи опалення навчально-виховного комплексу.

 

Крім цього, порушувались питання ремонту дороги від с. Борщівка до автомобільного шляху Київ-Харків-Довжанський, придбання музичної апаратури та глядацьких крісел для клубу, а також у фельдшерсько-акушерський пункт автоклав і шафи для медикаментів.

 

IMG 2194В ході зустрічі було акцентовано увагу жителів Борщівської сільської ради на необхідності в отриманні житлової субсидії. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Блудова надала детальні роз’яснення щодо нового спрощеного механізму отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

 

Також Степан Масельський докладно розповів про основні положення Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

 

"Дана реформа передбачає максимальну передачу повноважень громадам. Об’єднана територіальна громада одержує додаткові фінансові та майнові ресурси, а населення має змогу максимально отримувати якісні послуги на місцях.

 

Хочу акцентувати увагу на те, що процес добровільного об’єднання відбуватиметься лише за згодою територіальної громади на сесії сільської ради", - зазначив голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

IMG 0131IMG 0150IMG 2195


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь