line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Щоб запропонувати мені хабар, потрібно бути божевільним. Ігор Райнін

Голова ХОДА відповів на запитання кореспондента "Української правди" про боротьбу з корупцією в регіоні.

Наводимо цитати з інтерв'ю керівника Харківської облдержадміністрації, опублікованого на сайті "УП" 7 серпня.

 

- Ви зачепили тему боротьби з корупцією. У вас у самого зарплата - 5500 гривень. Це дуже низька зарплата, яка може призвести до корупції.

 

- Я відповім. Моя зарплата - як і всіх голів ОДА і міністрів - чітко регламентована постановою Кабміну. Якщо думати про збагачення та комфорт - мені точно не потрібно було їхати до Харкова. У 2010 році потрібно було залишатися працювати з Партією регіонів. У кожного свої життєві принципи.

 

Мені 42 роки, я до цього часу працював, і у мене є можливість певний період часу присвятити державі. Хоча я не вважаю правильним, що у менеджерів держрівня такі зарплати. Про це теж треба говорити. Безумовно, вони не можуть бути європейськими, але "золоту середину" потрібно знаходити.

 

У мене в команді - справжні патріоти. У вищому керівництві облдержадміністрації є людина, яка сама здає кров і робить це з першого дня військового конфлікту. Я про це дізнався випадково через станцію переливання крові. Ось це - патріотизм, а не PR.

 

- За той час, що ви працюєте в Харкові, вам намагалися запропонувати хабар?

 

- Ні це неможливо. Це треба бути божевільним, щоб вести зі мною такі розмови.

 

- Ну добре, з вами - ні. А що стосується корупції на рівні середньої ланки чиновників?

 

- Колективи великі. Я зібрав обласних прокурора, міліціонера та главу СБУ. Я в цілому, за великим рахунком, упевнений у керівниках, хоча контроль необхідний завжди, і ви розумієте, що ми його здійснюємо. Але колективи великі, і досі є багато нарікань.

 

Взяли заступника начальника міліції Харкова. Це внутрішня розробка внутрішньої безпеки МВС. Взяли директора Департаменту житлово-комунального господарства. Це ми, обласна адміністрація, звернули на це увагу. Я не виключаю, що на середніх ланках є не зовсім приємні факти. Ми шукаємо, і я до всіх звертаюся: вимагають хабара - не давайте. Інформуйте. У нас є безкоштовна телефонна лінія - 0 800 30 00 57.

 

Я реально зібрався з цим боротися, це не жарт. Ми проводимо серйозний аналіз діяльності співробітників Харківської обладміністрації. Такі ж вимоги у мене - до обласної прокуратури, МВС і СБУ.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь