line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійський район активно працює у напрямку впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів

IMG 6809Під керівництвом заступника голови Харківської облдержадміністрації Євгенія Шахненка відбулась селекторна нарада з питання "Про стан впровадження в області заходів з енергозбереження та енергоефективності" у роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

В районній студії були також присутні перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Чернолясова, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, Балаклійський міський голова Олександр Літвінов, начальники управлінь, відділів та секторів РДА, керівники комунальних підприємств, установ, організацій.

 

Доповідаючи під час наради голова РДА Степан Масельський зазначив, що Балаклійський район активно працює у напрямку впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів в бюджетній сфері та житлово-комунальному господарстві.

 

Підтвердженням, цього є участь району в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" та спільному проекті Європейського Союзу та програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

 

У 2015 році 40 проектів направлених до оргкомітету обласного конкурсу, 15 з яких стали переможцями, стосувались впровадження енергозберігаючих заходів – це заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення приміщень соціальної сфери, заміна систем опалення, заміна систем освітлення вулиць та прибудинкових територій.

 

В рамках спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" 4 мікро-проекти також стосуються напрямку енергозбереження.

 

За результатами конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році, 5 об’єктів Балаклійського району отримали перемогу.

 

На даний час, для участі у конкурсі державного фонду регіонального розвитку на 2016 рік, 3 проекти підготовлено та 4 на стадії розробки.

 

Крім, цього в ході селекторної наради було розглянуто питання отримання суб’єктами господарювання Харківської області дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь