line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вишнівська, Веселівська ЗОШ та Веселівський ДНЗ готуються до нового навчального року

IMG 029510 серпня голова районної державної адміністрації Степан Масельський за участі начальника відділу освіти РДА Світлани Швід в рамках робочої поїздки відвідав Веселівську та Вишнівську ЗОШ, а також Веселівський ДНЗ.

 

Метою візиту було ознайомлення з ходом підготовки навчальних закладів до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

 

У Вишнівській загальноосвітній школі постало питання закінчення робіт по облаштуванню внутрішніх туалетів. На даний час до основної будівлі навчального закладу здійснено добудову.

 

Керівник району акцентував увагу на необхідності провести розрахунки коштів на виконання робіт та придбання матеріалів для закінчення облаштування внутрішніх туалетів школи.

 

IMG 0290Протягом останніх років Веселівська ЗОШ активно приймає участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє". Так, в рамках міні-проектів здійснено ремонт спортивної зали, замінено 44 дерев’яних віконних блоки на енергозберігаючі металопластикові, а за кошти місцевого бюджету проведено капітальний ремонт даху.

 

Зважаючи на те, що питання енергозбереження є дуже актуальним, робота по заміні вікон у Веселівській загальноосвітній школі буде продовжуватися.

 

IMG 0303У Веселівському ДНЗ діяла одна різновікова група на 20 дітей, а нещодавно представниками територіальної громади перед керівництвом району порушено питання відкриття ще однієї, додаткової групи. Так, дана проблема була вивчена і на теперішній час тривають ремонтні роботи та проводиться закупка дитячих меблів. З 1 вересня урочисто відкриє двері додаткова група, що дасть можливість збільшити охоплення дітей дошкільною освітою.

 

Крім цього, Степан Іванович оглянув хід ремонтних робіт у фельдшерсько-акушерському пункті с. Вишнева.

 

IMG 0300IMG 0332IMG 0329


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь