line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова РДА провів розширену апаратну нараду

10 серпня, відповідно до плану основних заходів Балаклійської районної державної адміністрації на поточний тиждень, головою райдержадміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та її апарату, керівниками організацій та установ району.

 

Особливу увагу було приділено питанню виконання заходів з мобілізаційної роботи. Так, доручено відповідальним працівникам районної державної адміністрації та районної ради, які закріплені за місцевими радами разом з керівниками органів місцевого самоврядування підготувати звіти щодо проведеної роботи та вжитих заходів в рамках виконання шостої черги часткової мобілізації в Балаклійському районі.

 

Значну увагу приділено питанням розрахунку сільгосппідприємствами за землі, які використовуються без правовстановлюючих документів, організації підготовки районних заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України, спрощеного механізму отримання субсидій населенням на оплату житлово-комунальних послуг, підготовки закладів освіти до нового навчального року.

 

Степан Іванович наголосив на необхідності провести моніторинг забезпеченості дітей пільгових категорій та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах необхідними речами до нового навчального року.

 

У ході проведення апаратної наради голова райдержадміністрації Степан Масельський розглянув низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контролю використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, благоустрою.

 

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь